Jsme jazyková škola
SOLOLANG

Škola SOLOLANG je moderní online služba pro osobní výuku cizích jazyků. Pomáháme našim studentům zlepšovat jejich znalosti a užívat si každou lekci!
Vyzkoušet zdarma
0
let
zkušenosti
0+
uskutečněných
lekcí
0+
nadšených
studentů

Proč studenti volí SOLOLANG?

1

Společně dosáhneme vašich cílů

jazykova-skola-sololang

Každý student má svůj příběh. Možná jste se učili jazyk ve škole a na univerzitě, ale nikdy jste se ho nenaučili? Všemu rozumíte, ale neumíte nic říct? Gramatika je pro vás jedna velká neznámá? Slovíčka se vám pořád vytrácejí? Musíte cestovat v tichosti?

My vám pomůžeme se rozmluvit a překonat jazykovou bariéru, uspořádat si znalosti, vysvětlit gramatiku jednoduchým jazykem, připravit se na zkoušky, cesty a pohovory. Dokážeme pro vás vytvořit osobní program podle vašich specifických potřeb.

Ještě lépe, když se k nám obrátíte pro výuku cizího jazyka “od nuly”, pak vám dokážeme dát pevné základy vašich znalostí.

Bohužel, nedokážeme pomoci těm, kteří si myslí, že cizí jazyk se dá naučit za tři dny. Nebo těm, co naletí na “tajné” autorské metody. A ani těm, kteří se nechtějí nijak snažit.

2

Řešíme složité a urgentní případy

sololang

Máte novou práci a váš manažer je cizinec. Budete muset rychle zlepšit své jazykové znalosti, aby odpovídali této pozici.

Pohovor, na který jste čekali, je naplánován na tento týden. Na přípravu k pohovoru v angličtině, němčině nebo jiném cizím jazyce máte jen 2-3 dny!

Vaše vnoučata žijí v zahraničí a neumí česky. Musíte se naučit cizí jazyk, abyste neztratili kontakt s rodinou.

Vše je připraveno na stěhování do zahraničí a následně zjistíte, že k předložení dokumentů potřebujete mezinárodní certifikát (IELTS, FCE, CAE atd.). Naléhavě potřebujete přesné doporučení a jazykovou praxi!

Víme, co v těchto situacích dělat a rádi se ujmeme každého nestandardního úkolu.

3

Náš přístup funguje

sololang-yes

Online formát kombinuje všechny faktory pro efektivní kurzy.

Všechny lekce jsou vedeny individuálně, to znamená, že lektor vkládá veškeré své úsilí jen do vašeho učení. Mluvíte 70 % lekce, úkoly jsou přizpůsobeny vašim přáním a lektor může věnovat zvláštní pozornost „slabým místům“.

Váš lektor je hlavní hnací silou vašeho pokroku. Pomůže, pochválí, zkontroluje. Zaměstnáváme pouze silné lektory z různých měst a zemí. Cizí jazyk, který vyučují pro ně není jen řádkou v diplomu, ale také povoláním, láskou a koníčkem.

Chápeme, že nepotřebujete studovat cizí jazyky tak, jak je učí filologové. Proto vysvětlujeme gramatiku jednoduchým pochopitelným jazykem, zadáváme zajímavé domácí úkoly, sledujeme videa a hlavně hodně mluvíme cizí řeči.

Čím žijeme?

Naším posláním je vyučovat cizí jazyk tak, aby jeho studium bylo jednoduché a zajímavé pro každého studenta!

Historie SOLOLANG

Naše škola se zrodila z lásky k jazykům a vzdělávání! Přečtěte si naši historii.

Začátky již v roce 2005

Začali jsme jako jediný lektor a pár studentů, kteří se chtěli naučit angličtinu online přes Skype. Získali jsme si důvěru a oblibu studentů, kteří nás s radosti doporučovali svým přátelům a rodině.

Školou od roku 2015

Rozšířili jsme náš tým o další nadšené lektory, kteří vyučují různé jazyky a různé úrovně. V Praze máme několik učeben a krásné zázemí. A nepřestáváme vyučovat online studenty z celé ČR. Všichni se citlivě stavíme k otázkám vzdělávání a od začátku se prezentujeme jako jazyková škola. Nepovažujeme se za pouhého zprostředkovatele výuky nebo agenturu. Jsme jazyková škola SOLOLANG!

Vlastní metodika od roku 2017

Spojujeme bohaté pedagogické zkušenosti a porozumění potřebám studentů. Online výuku obohacujeme znalostmi procesů práce v prostředí internetu. Své dovednosti mohli na naší škole důstojně využít lidé z různých oborů. Díky serióznímu přístupu k práci jsme vyvinuli vlastní metodiku online výuky, kterou neustále vylepšujeme.

Pro roky 2020-2021 máme know-how

Ve složité době Covidu jsme byli od začátku připraveni přejit se všemi studenty na online formu výuky. Námi používaná online platforma je snadno použitelná, bezpečná a spolehlivá. Naši lektoři mají zkušenosti s výukou online a studenti jsou z výuky nadšení. Mnozí z nich pokračuji s výukou online i po zrušení omezení. Online výuka nám umožňuje naplňovat naše poslání a učit jazyky s radostí a efektivitou.

Nyní je naší prioritou online výuka!

Posledním důležitým rozhodnutím bylo upustit od neefektivních skupinových jazykových kurzů a soustředit veškerou naši enegrii na osobní výuku jazyků v online prostředí. Studentům tak dokážeme poskytnout kvalitní a pohodlnou výuku jazyků. Můžete se učit individuálně nebo ve dvojici, s pevným nebo flexibilním rozvrhem, s certifikovaným lektorem nebo rodilým mluvčím, můžete zvolit ucelený kurz s obecným nebo speciálním zaměřením. A máme jěště spoustu nápadu, jak online výuku v SOLOLANG vylepšit.
Víme, že všichni studenti mají různé cíle pro studium cizího jazyka: kariérní růst, studium, cestování, emigrace nebo osobní rozvoj. Jsme připraveni nabídnout každému studentovi pečlivý přístup k jeho potřebám a individuální přístup k výuce. Vážíme si každého studenta, který se na nás obrátí s prosbou o znalosti. Studovat v SOLOLANG znamená investovat do sebe a své budoucnosti! Čekáme na vás!

První lekce
zdarma!

Seznamte se s budoucím lektorem, vyzkoušejte a zjistěte, jak učíme v SOLOLANG!
Přihlásit se

Přihlaste se
na zkušební lekci zdarma

Seznámíte se s lektorem

Zjistíte úroveň znalostí

Nastavíte plán výuky

V závislosti na vybraném balíčku můžete získat slevu až 30 % - čím více lekcí v balíčku, tím levnější výuka.

Slevy až 30 %

Použitím tlačítka "Přihlásit se na zkušební lekci" souhlasíte se zpracováním osobních údajů.