Výuka ruštiny

Výuku ruštiny nabízí všichni a pro všechny. Ve výsledku ji nikdo nikoho nenaučí. My jsme se v jazykové škole SoloLang rozhodli, že to budeme dělat jinak. Nevymýšlíme nové a zázračné metody výuky. Učíme!

Individuální výuka ruštiny

Nejefektivnější forma výuky ruštiny! Lektor se po celou dobu výuky věnuje pouze Vám a dávkuje výuku podle toho, jak zvládáte novou látku.

Číst více

Doučování ruštiny ve dvojicích

Optimální forma výuky ruštiny! Díky tomu, že se ruština učí ve dvou, výuka se stává finančně úspornější ale stále zůstává efektivnější, než skupinové kurzy.

Číst více

Skupinové kurzy ruštiny

Učte se ruštinu pravidelně v malých skupinkách 3-6 studentů a zvyšujte svou úroveň znalostí. Naučíte se zde mluvit a rozumět odlišné výslovnosti jiných studentů.

Číst více

Intenzivní kurz ruštiny

Tento kurz příjde vhod, pokud Vás tlačí čas a výuka ruštiny musí být intenzivní a zároveň levná. Zvolte si kurz a výuka ruštiny může začít!

Číst více

Letní kurzy ruštiny

Letní kurzy ruštiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti v krátkém čase. Ať už s jazykem začínáte, nebo máte pokročilejší úroveň – letní kurzy ruštiny Vás posunou kupředu!

Číst více

Ruština online

Lektor se pomoci internetu usadí přímo na pohovku u Vás doma! Ruský jazyk se tak můžete učit odkudkoliv! Stačí zapnout Skype, Viber, FaceTime nebo jinou aplikaci pro online komunikaci.

Číst více

Ruština pro děti

Začněte s výukou ruštiny pro děti co nejdřív! Dokud jsou děti malé, naučí se ruský jazyk mnohem snáz. A přirozenou formou, stejně jako mateřský jazyk.

Číst více

Firemní výuka ruštiny

Základem úspěchu každé firmy jsou vzdělaní zaměstnance. Zvyšte s jazykovou školou SoloLang úroveň znalostí ruštiny u zaměstnanců vaší firmy.

Číst více

Nenašli jste co jste hledali? Napište nám svůj dotaz!
Napište nám!