Výuka češtiny pro cizince

Výuku češtiny pro cizince nabízí všichni a pro všechny. Ve výsledku ji nikdo nikoho nenaučí. My jsme se v jazykové škole SoloLang rozhodli, že to budeme dělat jinak. Nevymýšlíme nové a zázračné metody výuky. Učíme!

Individuální výuka češtiny pro cizince

Nejefektivnější forma výuky češtiny pro cizince! Lektor se po celou dobu výuky věnuje pouze Vám a dávkuje výuku podle toho, jak zvládáte novou látku.

Číst více

Doučování češtiny pro cizince ve dvojicích

Optimální forma výuky češtiny pro cizince! Díky tomu, že se češtinu učí ve dvou, výuka se stává finančně úspornější, ale stále zůstává efektivnější, než skupinové kurzy.

Číst více

Kurzy češtiny pro cizince

Učte se češtinu pro cizince pravidelně v malých skupinkách 3-6 studentů a zvyšujte svou úroveň znalostí. Naučíte se zde mluvit a rozumět odlišné výslovnosti jiných studentů.

Číst více

Letní kurzy češtiny pro cizince

Letní kurzy češtiny pro cizince to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti v krátkém čase. Ať už s jazykem začínáte, nebo máte pokročilejší úroveň – letní kurzy češtiny pro cizince Vás posunou kupředu!

Číst více

Čeština pro děti

Začněte s výukou češtiny pro děti co nejdřív! Dokud jsou děti malé, naučí se český jazyk mnohem snáz. A přirozenou formou, stejně jako mateřský jazyk.

Číst více

Nenašli jste co jste hledali? Napište nám svůj dotaz!
Napište nám!