Výuka angličtiny

Výuku angličtiny nabízí všichni a pro všechny. Ve výsledku ji nikdo nikoho nenaučí. My jsme se v jazykové škole SoloLang rozhodli, že to budeme dělat jinak. Nevymýšlíme nové a zázračné metody výuky. Učíme!

Individuální výuka angličtiny

Nejefektivnější forma výuky angličtiny! Lektor se po celou dobu výuky věnuje pouze Vám a dávkuje výuku podle toho, jak zvládáte novou látku.

Číst více

Doučování angličtiny ve dvojicích

Optimální forma výuky angličtiny! Díky tomu, že se angličtina učí ve dvou, výuka se stává finančně úspornější ale stále zůstává efektivnější, než skupinové kurzy.

Číst více

Skupinové kurzy angličtiny

Učte se angličtinu pravidelně v malých skupinkách 3-6 studentů a zvyšujte svou úroveň znalostí. Naučíte se zde mluvit a rozumět odlišné výslovnosti jiných studentů.

Číst více

Intenzivní kurz angličtiny

Tento kurz příjde vhod, pokud Vás tlačí čas a výuka angličtiny musí být intenzivní a zároveň levná. Zvolte si kurz a výuka angličtiny může začít!

Číst více

Letní kurzy angličtiny

Letní kurzy angličtiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti v krátkém čase. Ať už s jazykem začínáte, nebo máte pokročilejší úroveň – letní kurzy angličtiny Vás posunou kupředu!

Číst více

Angličtina online

Lektor se pomoci internetu usadí přímo na pohovku u Vás doma! Angličtinu se tak můžete učit odkudkoliv! Stačí zapnout Skype, Viber, FaceTime nebo jinou aplikaci pro online komunikaci.

Číst více

Angličtina pro děti

Začněte s výukou angličtiny pro děti co nejdřív! Dokud jsou děti malé, naučí se angličtinu mnohem snáz. A přirozenou formou, stejně jako mateřský jazyk.

Číst více

Firemní výuka angličtiny

Základem úspěchu každé firmy jsou vzdělaní zaměstnance. Zvyšte s jazykovou školou SoloLang úroveň znalostí angličtiny u zaměstnanců vaší firmy.

Číst více

Jazykové kluby

Jazykové kluby Vám umožní lépe pochopit probranou látku a procvičit angličtinu v praxi. Seznámíte se s novými lektory a studenty a zažijete spoustu zábavy.

Číst více

Nenašli jste co jste hledali? Napište nám svůj dotaz!
Napište nám!