Individuální čeština pro děti

Ruština pro děti


Proč začít s výukou ruštiny co nejdřív? Děti si totiž snadno zapamatovávají nová slova v souvislosti s určitým předmětem nebo situaci a pak je v podobných situacích používají. Je to přirozené. Proto je vhodné začít i s výukou ruských slov a frází v nejmenším věku dítěte. Naučí se toho mnohem víc a zůstane jím to napořád!

My ve škole SoloLang dobře víme, jak na ruštinu pro nejmenší a starší děti. Stačí jen změnit formu výuky tak, aby byla zábavná a vycházela z přirozených situací. Mluvení, naslouchání, malování, tvoření, a samozřejmě hry a zábava – to je základ při výuce ruštiny pro děti. Zkuste a uvidíte, děti Vám budou vyprávět, jak jsou nadšené!

Jednotlivce a skupiny

Jednotlivce a skupiny

Výuka ruštiny pro děti může probíhat buď formou individuálního doučování, která je efektivnější. Nebo to může být skupinová výuka, která je pro děti víc zábavná. Skupinky u nás jsou opravdu malé – 2-3 děti, takže učitel dokáže po celou dobu výuky udržet koncentraci každého dítěte! Cenu skupinových lekcí na vyžádání sdělíme individuálně.

Pro děti 4-12 let

Pro děti 4-12 let

Pro skupinovou výuku se snažíme spojovat děti podobného věku a znalosti ruštiny. Nejmladší děti jsou 4-6 let. Starší jsou 7-9 let. Další věkovou skupinou jsou děti 10-12 let.

1-2x týdně 60/90 minut

1-2x týdně 60/90 minut

Výuka ruštiny pro děti je přizpůsobená školnímu rozvrhu dětí, takže probíhá 1x nebo 2x týdně a lekce trvá 60 nebo 90 minut. Vašemu dítěti tak zůstane dost času na domácí úkoly a odpočinek. Individuálně můžeme dohodnout rozvrh i jinak.

Místo výuky

Místo výuky

Uzpůsobujeme výuku ruštiny pro děti i složitému rozvrhu jejich rodičů, kteří nemají časovou možnost doprovázet své děti k nám do školy. Přijedeme k Vám domů, do školy nebo družiny, prostě kamkoliv, kde se Vaše dítě zdržuje a existuje tam možnost výuky ruštiny.

Zkušení lektoři

Zkušení lektoři

Všichni naši lektoři mají vysokoškolské vzdělání a odbornou kvalifikaci. Navíc se pravidelně účastní pedagogických seminářů a dalších vzdělávacích programů. Takže dobře vědí, jak vyučovat ruštinu a jak pracovat s dětmi.

Cenové balíčky

Klesající ceny

Máme jednoduchý slevový systém – čím víc lekcí objednáte, tím levnější bude ve výsledku výuka! Pak už stačí jen zvolit intenzitu výuky a můžeme začít!

Ceny výuky ruštiny pro děti

Využívání učebny v ceně
Placení po částech na splátky
Flexibilní změny rozvrhu
Rušení a přesouvání hodin
Zmrazení kreditu při pauze
Vrácení peněz za zbylé lekce
HAPPY HOURS (7:00-13:00): Sleva -5 % na balíčky 5 nebo 10 lekcí!
* Individuální výuku můžete zdarma vyzkoušet. Příplatek za výuku s rodilým mluvčím je 20 %. Příplatek za dojezd mimo prostory školy vypočítáme individuálně. Happy hours slevu uplatníme po domluvě rozvrhu. Platbu za balíčky 20 nebo 40 lekcí lze rozdělit na splátky.