Sleva!
Zástupný symbol

Týdenní letní kurz angličtiny pro pokročilé (B2)

5190 Kč 3790 Kč

Kurz 15 lekcí po 90 minut
Lektor přednáší česky
5x týdně
B2 – Pokročilí
14.8. – 18.8.2017
Po – Pá | 9:00 – 14:00

Zbývá volných míst: 5

Kód kurzu: AJ-L17027-4

Další podrobnosti o kurzu

Letní kurzy angličtiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti v krátkém čase. Ať už s jazykem začínáte, nebo máte pokročilejší úroveň – letní kurzy angličtiny Vás posunou kupředu! V SoloLang Vás angličtinu naučíme!

Jak výuka probíhá?
Studijní plán každého kurzu je pečlivě navržen. Výuka probíhá v intenzivním rytmu s rovnoměrným zatížením. Každý kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní mluvení s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše umožňuje studentovi rychle překonat jazykovou bariéru a zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk.

Malá skupina! Kurz určen pro 3-6 lidí!
Kurzy angličtiny v SoloLang probíhají v malých skupinách. Lektor se tak stíhá dostatečně věnovat každému studentovi. Díky tomu se výuka stává velmi efektivní.

Ověřte si jak Vám to jde hned dvakrát!
Své znalosti si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé půlce víc soustředí.

Získáte znalosti a dostanete certifikát. A také něco navíc!
Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další osobní pokrok.

Další informace

Jazyk

Angličtina

Úroveň

B2 – Pokročilí

Intenzita

5x týdně po 90 minut

Čas

Dopolední (9:00 – 13:00)

Lektor

Česky