Sleva!
Zástupný symbol

Online kurz němčiny pro falešné začátečníky – A1.2

4190 Kč 3990 Kč

Malá skupina – do 5 osob
20 lekcí
A1.2
  Jarní sezóna
Rozvrh dle domluvy
Termín dle domluvy

Zbývá volných míst: 4

Kód kurzu: NJ-1X-ONL-23-A1.2 Kategorie:

Další podrobnosti o kurzu

Online kurzy němčiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti. Online kurzy němčiny v SoloLang Vás posunou kupředu! U nás se němčinu naučíte!

Termín a rozvrh kurzu je „dle domluvy“?

Ano, přesně tak! Jelikož u online kurzů nejsme omezení kapacitou učeben, tak tyto kurzy můžou probíhat kdykoliv. A tak jsme nově zavedli kurzy s tzv. čekací listinou. Tento online kurz je jedním z nich. Funguje to jednoduše – přihlásíte se na kurz a my vás přidáme na čekací listinu. Vám už zbývá jen počkat až se na kurz přihlásí další zájemci. Jakmile v kurzu budou alespoň 3 účastníky, tak se společně domluvíme na rozvrhu a termínu začátku tak, aby každému vyhovoval. A samozřejme, když už nebudete chtít čekat, můžete se kdykoliv nechat z čekací listiny odebrat – stačí nám říct a my vám bez jediného slova vrátíme celou uhrazenou částku.

Jak bude probíhat výuka?

Studijní plán kurzu je pečlivě navržen naším zkušeným metodickým týmem. Kurz má 20 lekcí (45 minut) a výuka probíhá 1x týdně. Každé setkání trvá 90 minut (dvě spojené lekce). Výuka probíhá s rovnoměrným zatížením. Tento kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní komunikaci s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše Vám umožní zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk a udělat významný pokrok za krátkou dobu.

Používáme TOP výukové materiály

Používáme jen ty nejlepší a nejmodernější materiály! Poslední a nejčerstvější vydání učebnice zaručuje nejvyšší kvalitu obsahu. I díky tomu náš výukový program odpovídá všem moderním trendům vyučování jazyků!

V tomto kurzu budete potřebovat učebnici:
Direkt interaktiv 1 – učebnice s pracovním sešitem (Lektion 6 – 10)
Učebnice není v ceně kurzu, ale je k dispozici ve všech významných knihkupectvích. Před nákupem učebnice prosím vyčkejte na informační e-mail s upřesněním ISBN kódu pro nákup správného vydání učebnice (email obvykle posíláme několík dní před začátkem kurzu).
Ostatní materiály použité při výuce jsou zdarma.

Pro koho je tento kurz?

Kurz je určen pro falešné začátečníky, kteří se již s jazykem někdy setkali, ale jejich znalosti jsou roztříštěně, nesourodé nebo pozapomenuté.
Nejste si jistí jaký kurz si vybrat – ověřte své znalosti v našem online testu. Na konci testu Vám bude doporučen kurz přímo pro Vás.

V tomto kurzu se posunete o druhou polovinu úrovně A1. Za jeden školní rok (dva semestry) se tak posunete o celou úroveň podle společného evropského referenčního rámce (SERR).
Úroveň A1 se charakterizuje takto:
Úroveň začátečníků, kteří rozumí větám a slovům týkajícím se jejich osoby a jejich okolí. Jsou schopni vést jen velmi jednoduchou a prostou konverzaci s mluvčím, který s nimi má trpělivost. Sami dokážou vyjádřit pouze základní myšlenky o své osobě slovními spojeními, která znají ze studia. Student na této úrovni dokáže napsat stručný jednoduchý text na pohlednici, například pozdrav z dovolené. Umí vyplnit formuláře obsahující základní osobní údaje.

Proč se přihlásit na kurzy do SoloLang?

Malé skupiny – maximum 5 lidí!
Je obecně známo a praxi dokázáno, že čím méně je studentů ve skupině, tím efektivnější je výuka jazyka. Kurzy němčiny v SoloLang vždy probíhají v opravdu malých skupinách. Lektor tak nemusí přednášet pro velkou skupinu, ale stíhá se dostatečně věnovat každému jednotlivému studentovi.
Ověřte si jak Vám to jde hned dvakrát!
Pochopení probrané látky si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé části kurzu víc soustředí.
Získáte znalosti, dostanete certifikát a ještě něco navíc!
Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další jazykový rozvoj.

Pokračujte s námi a odměníme Vás!

Pokud si k tomuto kurzu nyní zarezervujete také navazující kurz, získáte ho se slevou 500 Kč! V případě zájmu o navazující kurz prosím napište do poznámky k rezervaci: Chci navazující kurz.

TIP: Jak se zorientovat v nabídce kurzů?

Každá jazyková škola nabízí odlišné kurzy. Při porovnávání se nekoukejte jen na celkovou cenu kurzu. Abyste si vybrali ten nejvýhodnější, pohlídejte si tyto základní kritéria:

  • Počet lekcí: vždy si spočítejte cenu za 1 vyučovací hodinu (45 minut) a tu porovnávejte. Naše kurzy mají 30 lekcí a 45 minut vychází na 199 Kč!
  • Velikost skupiny: pamatujte, že ve větší skupině bývá výuka méně efektivní a proto vždy porovnávejte maximální počet studentů v kurzu. Naše skupiny mají maximálně 5 studentů!
  • Místo a forma výuky: vždy porovnávejte stejné typy kurzů a ve stejné lokalitě. Ceny online kurzů nebo kurzů v Brně se můžou výrazně lišit oproti cenám naších prezenčních kurzů v Praze.

Další informace

Jazyk

Němčina

Úroveň

A1 – Začátečnící

Intenzita

1x týdně po 90 minut

Čas

Ranní (7:00 – 9:00), Dopolední (9:00 – 13:00), Odpolední (13:00 – 17:00), Večerní (17:00 – 20:00)

Sezóna

Podzimní

Měsíc začátku

01 – Leden, 02 – Únor, 03 – Březen, 04 – Duben, 05 – Květen, 06 – Červen, 07 – Červenec, 08 – Srpen, 09 – Září, 10 – Říjen, 11 – Listopad, 12 – Prosinec

Typ kurzu

Online kurzy