Sleva!
Zástupný symbol

Online kurz angličtiny pro velmi pokročilé – C1.1

4190 Kč 3990 Kč

Malá skupina – do 5 osob
20 lekcí
C1.1
  Jarní sezóna
Rozvrh dle domluvy
Termín dle domluvy

Zbývá volných míst: 5

Kód kurzu: AJ-1X-ONL-23-C1.1 Kategorie:

Další podrobnosti o kurzu

Online kurzy angličtiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti. Online kurzy angličtiny v SoloLang Vás posunou kupředu! U nás se angličtinu naučíte!

Termín a rozvrh kurzu je „dle domluvy“?

Ano, přesně tak! Jelikož u online kurzů nejsme omezení kapacitou učeben, tak tyto kurzy můžou probíhat kdykoliv. A tak jsme nově zavedli kurzy s tzv. čekací listinou. Tento online kurz je jedním z nich. Funguje to jednoduše – přihlásíte se na kurz a my vás přidáme na čekací listinu. Vám už zbývá jen počkat až se na kurz přihlásí další zájemci. Jakmile v kurzu budou alespoň 3 účastníky, tak se společně domluvíme na rozvrhu a termínu začátku tak, aby každému vyhovoval. A samozřejme, když už nebudete chtít čekat, můžete se kdykoliv nechat z čekací listiny odebrat – stačí nám říct a my vám bez jediného slova vrátíme celou uhrazenou částku.

Jak bude probíhat výuka?

Studijní plán kurzu je pečlivě navržen naším zkušeným metodickým týmem. Kurz má 20 lekcí (45 minut) a výuka probíhá 1x týdně. Každé setkání trvá 90 minut (dvě spojené lekce). Výuka probíhá s rovnoměrným zatížením. Tento kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní komunikaci s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše Vám umožní zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk a udělat významný pokrok za krátkou dobu.

Používáme TOP výukové materiály

Používáme jen ty nejlepší a nejmodernější materiály! Poslední a nejčerstvější vydání učebnice zaručuje nejvyšší kvalitu obsahu. I díky tomu náš výukový program odpovídá všem moderním trendům vyučování jazyků!

V tomto kurzu budete potřebovat učebnici:
Vlastní výukové materiály

Pro koho je tento kurz?

Kurz je určen pro velmi pokročilé studenty, kteří již dosáhli úrovně B2
Nejste si jistí jaký kurz si vybrat – ověřte své znalosti v našem online testu. Na konci testu Vám bude doporučen kurz přímo pro Vás.

V tomto kurzu se posunete o první polovinu úrovně C1. Za jeden školní rok (dva semestry) se tak posunete o celou úroveň C1 podle společného evropského referenčního rámce (SERR).
Úroveň C1 se charakterizuje takto:
Zkušený uživatel, který rozumí širokému okruhu náročných delších textů, a to i z oblasti beletrie. Dokáže rozpoznat implicitní významy v textu („číst mezi řádky“) a ocenit styl daného autora. Vyjadřuje se plynule a spontánně, bez příliš zjevného hledání výrazů, a dokáže jazyk účinně používat pro společenské, studijní i pracovní účely. Umí vytvořit jasný, dobře kompozičně vystavěný, podrobný text o složitých tématech, uvědoměle používat zásady výstavby textu, spojovací výrazy a prostředky vyjadřující vazby v textu.

Proč se přihlásit na kurzy do SoloLang?

Malé skupiny – maximum 5 lidí!
Je obecně známo a praxi dokázáno, že čím méně je studentů ve skupině, tím efektivnější je výuka jazyka. Kurzy angličtiny v SoloLang vždy probíhají v opravdu malých skupinách. Lektor tak nemusí přednášet pro velkou skupinu, ale stíhá se dostatečně věnovat každému jednotlivému studentovi.
Ověřte si jak Vám to jde hned dvakrát!
Pochopení probrané látky si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé části kurzu víc soustředí.
Získáte znalosti, dostanete certifikát a ještě něco navíc!
Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další jazykový rozvoj.

Pokračujte s námi a odměníme Vás!

Pokud si k tomuto kurzu nyní zarezervujete také navazující kurz, získáte ho se slevou 500 Kč! V případě zájmu o navazující kurz prosím napište do poznámky k rezervaci: Chci navazující kurz.

TIP: Jak se zorientovat v nabídce kurzů?

Každá jazyková škola nabízí odlišné kurzy. Při porovnávání se nekoukejte jen na celkovou cenu kurzu. Abyste si vybrali ten nejvýhodnější, pohlídejte si tyto základní kritéria:

  • Počet lekcí: vždy si spočítejte cenu za 1 vyučovací hodinu (45 minut) a tu porovnávejte. Naše kurzy mají 30 lekcí a 45 minut vychází na 199 Kč!
  • Velikost skupiny: pamatujte, že ve větší skupině bývá výuka méně efektivní a proto vždy porovnávejte maximální počet studentů v kurzu. Naše skupiny mají maximálně 5 studentů!
  • Místo a forma výuky: vždy porovnávejte stejné typy kurzů a ve stejné lokalitě. Ceny online kurzů nebo kurzů v Brně se můžou výrazně lišit oproti cenám naších prezenčních kurzů v Praze.

Další informace

Jazyk

Angličtina

Úroveň

C1 – Velmi pokročilí

Intenzita

1x týdně po 90 minut

Čas

Ranní (7:00 – 9:00), Dopolední (9:00 – 13:00), Odpolední (13:00 – 17:00), Večerní (17:00 – 20:00)

Sezóna

Podzimní

Měsíc začátku

01 – Leden, 02 – Únor, 03 – Březen, 04 – Duben, 05 – Květen, 06 – Červen, 07 – Červenec, 08 – Srpen, 09 – Září, 10 – Říjen, 11 – Listopad, 12 – Prosinec

Typ kurzu

Online kurzy