Sleva!
Zástupný symbol

Online kurz angličtiny pro pokročilé – B2.2

4190 Kč 3990 Kč

Malá skupina – do 5 osob
20 lekcí
B2.2
  Jarní sezóna
Rozvrh dle domluvy
Termín dle domluvy

Zbývá volných míst: 4

Kód kurzu: AJ-1X-ONL-23-B2.2 Kategorie:

Další podrobnosti o kurzu

Online kurzy angličtiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti. Online kurz angličtiny v SoloLang Vás posunou kupředu! U nás se angličtinu naučíte!

Termín a rozvrh kurzu je „dle domluvy“?

Ano, přesně tak! Jelikož u online kurzů nejsme omezení kapacitou učeben, tak tyto kurzy můžou probíhat kdykoliv. A tak jsme nově zavedli kurzy s tzv. čekací listinou. Tento online kurz je jedním z nich. Funguje to jednoduše – přihlásíte se na kurz a my vás přidáme na čekací listinu. Vám už zbývá jen počkat až se na kurz přihlásí další zájemci. Jakmile v kurzu budou alespoň 3 účastníky, tak se společně domluvíme na rozvrhu a termínu začátku tak, aby každému vyhovoval. A samozřejme, když už nebudete chtít čekat, můžete se kdykoliv nechat z čekací listiny odebrat – stačí nám říct a my vám bez jediného slova vrátíme celou uhrazenou částku.

Jak bude probíhat výuka?

Studijní plán kurzu je pečlivě navržen naším zkušeným metodickým týmem. Kurz má 20 vyučovacích hodin (45 minut) a výuka probíhá 1x týdně. Každá lekce potrvá 90 minut (dvě spojené vyučovací hodiny). Výuka probíhá s rovnoměrným zatížením. Tento kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní komunikaci s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše Vám umožní zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk a udělat významný pokrok za krátkou dobu.

Proč vybrat jazykové kurzy v SoloLang?

Malé skupiny – maximum 5 lidí i online!
Je obecně známo a praxi dokázáno, že čím méně je studentů ve skupině, tím efektivnější je výuka jazyka. Kurzy angličtiny v SoloLang vždy probíhají v opravdu malých skupinách. Lektor nepřednáší pro 10 či 15 lidí, ale maximálně jen pro 5 a díky tomu má dostatečný prostor, aby se věnoval každému jednotlivci.
Ověřte si jak Vám to jde hned dvakrát!
Pochopení probrané látky si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé části kurzu víc soustředí.
Získáte znalosti, dostanete certifikát a ještě něco navíc!
Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další jazykový rozvoj.

Pro koho je tento kurz?

Kurz je určen pro pokročilé studenty, kteří již dosáhli úrovně B1 a mají za sebou několik lekcí v úrovni B2.
Nejste si jistí jaký kurz si vybrat – ověřte své znalosti v našem online testu. Na konci testu Vám bude doporučen kurz přímo pro Vás.

Jaký pokrok uděláte?

V tomto kurzu se posunete o druhou polovinu úrovně B2. Za jeden školní rok (dva semestry) se tak posunete o celou úroveň podle společného evropského referenčního rámce (SERR).
Úroveň B2 se charakterizuje takto:
Rozumí hlavním myšlenkám autentických textů s konkrétními i abstraktními náměty, včetně odborné diskuse o oboru své specializace. Dokáže sledovat delší přednášku, v zásadě rozumí jednodušším filmům a seriálům v originálním znění, se základním porozuměním dokáže číst texty současné prózy. Dokáže se dorozumět plynule a spontánně s rodilými mluvčími, a to bez většího úsilí na obou stranách. Umí sestavit podrobnější, srozumitelný text o poměrně širokém okruhu témat, vysvětlit a obhájit stanovisko k aktuálním problémům, zdůvodnit výhody a nevýhody různých možností.

Používáme TOP výukové materiály

Používáme jen ty nejlepší a nejmodernější materiály! Poslední a nejčerstvější vydání učebnice zaručuje nejvyšší kvalitu obsahu. I díky tomu náš výukový program odpovídá všem moderním trendům vyučování jazyků!

V tomto kurzu budete potřebovat učebnici:
English Plus Second Edition 4 Student´s Book (Unit 5 – 8)
Učebnice není v ceně kurzu, ale je k dispozici ve všech významných knihkupectvích. Před nákupem učebnice prosím vyčkejte na informační e-mail s upřesněním ISBN kódu pro nákup správného vydání učebnice (email obvykle posíláme několík dní před začátkem kurzu).
Ostatní materiály použité při výuce jsou zdarma.

Pokračujte s námi a odměníme Vás!

Pokud si nyní zarezervujete i navazující kurz, získáte ho se slevou 20 %! V případě zájmu o navazující kurz napište to prosím do poznámky při rezervaci.

Další informace

Jazyk

Angličtina

Úroveň

B2 – Pokročilí

Intenzita

1x týdně po 90 minut

Čas

Ranní (7:00 – 9:00), Dopolední (9:00 – 13:00), Odpolední (13:00 – 17:00), Večerní (17:00 – 20:00)

Sezóna

Jarní

Měsíc začátku

01 – Leden, 02 – Únor, 03 – Březen, 04 – Duben, 05 – Květen, 06 – Červen, 07 – Červenec, 08 – Srpen, 09 – Září, 10 – Říjen, 11 – Listopad, 12 – Prosinec

Typ kurzu

Online kurzy