Skupinové kurzy

Kurzy angličtiny

Skupinové kurzy angličtiny v SoloLang jsou skvělou volbou pro studenty, kteří se chtějí učit angličtinu pravidelně. Výuka ve skupině je vždy zábavnější a navíc Vám umožní zvyknout si na odlišnou výslovnost jiných studentů ve skupině. V SoloLang Vás angličtinu naučíme!

VIP skupiny do 5 lidí

VIP skupiny do 5 lidí

Pojďte do první řady! Kurzy angličtiny v SoloLang probíhají v malých VIP skupinách. Lektor se tak stíhá dostatečně věnovat každému studentovi. Díky tomu se výuka stává velmi efektivní.

Váš kurz angličtiny

Váš kurz angličtiny

Na výběr jsou kurzy angličtiny o 10, 12 nebo 16 lekcích. Každá lekce trvá 90 minut. A navštěvovat je můžete 1x, 2x, 3x nebo 5x týdně. Už si stačí jen zvolit kurz angličtiny, který nejlépe zapadne do Vašeho diáře!

Specializované kurzy

Specializované kurzy

Zvolte si specializovaný kurz angličtiny, který právě potřebujete! Vyberte si z nejrůznějších zaměření výuky: každodenní angličtina, obchodní angličtina, právnická angličtina, medicínská angličtina, angličtina v cestovním ruchu a jiné.

2 testy během kurzu

2 testy během kurzu

Své znalosti si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé půlce víc soustředí.

Výukové materiály

Výukové materiály

Používáme nejlepší výukové materiály ověřené v praxi. Běžná vydání učebnic jsou k sehnání v každém knihkupectví nebo přímo u nás ve škole. Doplňující materiály od nás dostanete zdarma!

Certifikát +

Certifikát +

Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další osobní pokrok.