kurzy

Jazykové kurzy

Skupinové jazykové kurzy v SoloLang jsou skvělou volbou pro studenty, kteří se chtějí učit cizí jazyk pravidelně. Výuka ve skupině je vždy zábavnější a navíc Vám umožní zvyknout si na odlišnou výslovnost jiných studentů ve skupině. V SoloLang Vás cizí jazyky naučíme!

AntiCOVID garance

AntiCOVID garance

Garantujeme, že pokud nebude možné prezenční výuku ve škole uskutečnit z důvodů vládních opatření a pokud nebudete chtít nahrazovat výuku online formou, tak Vám vrátíme peníze!

Garance nejlepší ceny

Garance nejlepší ceny

Máme nejlepší ceny na skupinové kurzy v Praze! Našli jste kurz se stejnými parametry levněji? Garantujeme, že Vám nabídneme ještě lepší cenu!

Skupiny kurzů 3-5 lidí

Malé skupiny 3-5 lidí

Pojďte do první řady! Jazykové kurzy v SoloLang probíhají v malých skupinách. Lektor se tak stíhá dostatečně věnovat každému studentovi. Díky tomu se výuka stává velmi efektivní.

Váš jazykový kurz

Váš jazykový kurz

Na výběr jsou jazykové kurzy o 10, 12 nebo o 16 lekcích. Každá lekce trvá 90 minut. A navštěvovat je můžete 1x, 2x, 3x nebo 5x týdně. Už si stačí jen zvolit jazykový kurz, který nejlépe zapadne do Vašeho diáře!

Specializované kurzy

Specializované kurzy

Zvolte si specializovaný jazykový kurz, který právě potřebujete! Vyberte si z nejrůznějších zaměření výuky: každodenní jazyk, obchodní jazyk, právnický jazyk, medicínský jazyk, cizí jazyk v cestovním ruchu a jiné.

2 testy během kurzu

2 testy během kurzu

Své znalosti si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé půlce víc soustředí.

Výukové materiály

Výukové materiály

Používáme nejlepší výukové materiály ověřené v praxi. Běžná vydání učebnic jsou k sehnání v každém knihkupectví nebo přímo u nás ve škole. Doplňující materiály od nás dostanete zdarma!

Certifikát +

Certifikát +

Po ukončení jazykového kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další osobní pokrok.

Cizí jazyky, které vyučujeme