jazykove-kurzy-brzy-optimal

Jazykové kurzy – letní semestr 2019

Skupinové jazykové kurzy v SoloLang jsou skvělou volbou pro studenty, kteří se chtějí učit cizí jazyk pravidelně. Výuka ve skupině je vždy zábavnější a navíc Vám umožní zvyknout si na odlišnou výslovnost jiných studentů ve skupině. V SoloLang Vás cizí jazyky naučíme!

Cizí jazyky, které vyučujeme

Proč si ostatní vybírají kurzy v SoloLang?

VIP skupiny do 5 lidí

VIP skupiny do 5 lidí

Pojďte do první řady! Jazykové kurzy v SoloLang probíhají v opravdu malých skupinách. Lektor se tak stíhá věnovat každému studentovi a díky tomu se výuka stává velmi efektivní! V běžných skupinových kurzech je 8-12 lidí. Ve VIP skupině je maximálně 5 lidí! Rozdíl je opravdu znát!

Spousta lekcí

Spousta lekcí

Každý jazykový kurz je o 15 lekcích z nichž každá trvá 90 minut. Celkem je tedy 30 vyučovacích hodin po 45 minut. Vybírat můžete kurzy, kam budete chodit 1x nebo 2x týdně. Už si stačí jen zvolit jazykový kurz, který nejlépe zapadne do Vašeho diáře!

Výukové materiály

Výukové materiály

Používáme nejlepší výukové materiály ověřené v praxi. Běžná vydání učebnic jsou k sehnání v každém knihkupectví nebo přímo u nás ve škole. Doplňující materiály od nás dostanete zdarma!

2 testy během kurzu

2 testy během kurzu

Své znalosti si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé půlce víc soustředí.

Certifikát +

Certifikát +

Po ukončení jazykového kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další osobní pokrok.

Jak to v SoloLang vypadá?

Vyberte si svůj jazykový kurz!