intenzivni-kurz

Intenzivní kurz němčiny

Potřebujete se naučit mluvit a rozumět německy ještě před plánovaným odjezdem do zahraničí na konci měsíce? Nebo měníte zaměstnání a na nové pozici bude potřeba lepší úroveň němčiny? Prostě potřebujete dotáhnout svou němčinu za velmi krátký čas? V dnešní uspěchané době nám to vůbec nepřipadá divné. Naopak, chápeme to. Proto jsme vytvořili speciální intenzivní kurz němčiny, který vám dá přesně to, co potřebujete!

Dva intenzivní kurzy

Dva intenzivní kurzy

Abyste se němčinu naučili co nejdřív, navrhli jsme dvě varianty intenzivních kurzů němčiny – 3x týdně nebo 4x týdně! V každé skupině je 3-6 osob, takže lektor se dostatečně věnuje každému studentovi.

Zaměření kurzů

Zaměření kurzů

Zvolte si specializované zaměření a získejte intenzivní kurzy němčiny, které potřebujete právě Vy! Vyberte si z nejrůznějších zaměření výuky: každodenní němčina, obchodní němčina, právnická němčina, medicínská němčina, němčina v cestovním ruchu a jiné.

Studijní materiály

Studijní materiály

Veškeré potřebné výukové materiály a studijní pomůcky dostanete ZDARMA na začátku intenzivního kurzu v jednom balíčku. Soustřeďte se raději na výuku, než na shánění učebnic!

Certifikát +

Certifikát +

Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další osobní pokrok.

Dny kurzů

FrekvenceDen kurzu
3x týdněPondělí + Středa + Pátek
Úterý + Čtvrtek + Sobota
4x týdněPondělí + Úterý + Středa + Čtvrtek
Pondělí + Úterý + Čtvrtek + Pátek
Pondělí + Středa + Pátek + Sobota

Časy kurzů

Denní dobaČas kurzu
Ranní kurzy7:00 – 8:30
8:00 – 9:30
Odpolední kurzy14:00 – 15:30
16:00 – 17:30
17:00 – 18:30
Večerní kurzy18:00 – 19:30
19:00 – 20:30
20:00 – 21:30

Ceny intenzivních kurzů němčiny