intenzivni-kurz

Intenzivní kurz angličtiny

Potřebujete se naučit mluvit a rozumět anglicky ještě před plánovaným odjezdem do zahraničí na konci měsíce? Nebo měníte zaměstnání a na nové pozici bude potřeba lepší úroveň angličtiny? Prostě potřebujete dotáhnout svou angličtinu za velmi krátký čas? V dnešní uspěchané době nám to vůbec nepřipadá divné. Naopak, chápeme to. Proto jsme vytvořili speciální intenzivní kurz angličtiny, který vám dá přesně to, co potřebujete!

Dva intenzivní kurzy

Dva intenzivní kurzy

Abyste se angličtinu naučili co nejdřív, navrhli jsme dvě varianty intenzivních kurzů angličtiny – 3x týdně nebo 4x týdně! V každé skupině je 3-6 osob, takže lektor se dostatečně věnuje každému studentovi.

Zaměření kurzů

Zaměření kurzů

Zvolte si specializované zaměření a získejte intenzivní kurzy angličtiny, které potřebujete právě Vy! Vyberte si z nejrůznějších zaměření výuky: každodenní angličtina, obchodní angličtina, právnická angličtina, medicínská angličtina, angličtina v cestovním ruchu a jiné.

Studijní materiály

Studijní materiály

Veškeré potřebné výukové materiály a studijní pomůcky dostanete ZDARMA na začátku intenzivního kurzu v jednom balíčku. Soustřeďte se raději na výuku, než na shánění učebnic!

Certifikát +

Certifikát +

Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další osobní pokrok.

Dny kurzů

FrekvenceDen kurzu
3x týdněPondělí + Středa + Pátek
Úterý + Čtvrtek + Sobota
4x týdněPondělí + Úterý + Středa + Čtvrtek
Pondělí + Úterý + Čtvrtek + Pátek
Pondělí + Středa + Pátek + Sobota

Časy kurzů

Denní dobaČas kurzu
Ranní kurzy7:00 – 8:30
8:00 – 9:30
Odpolední kurzy14:00 – 15:30
16:00 – 17:30
17:00 – 18:30
Večerní kurzy18:00 – 19:30
19:00 – 20:30
20:00 – 21:30

Ceny intenzivních kurzů angličtiny