individuální výuka

Individuální výuka němčiny


Individuální výuka se považuje za nejefektivnější metodu výuky. Lektor připravuje program na míru v závislosti na vašich požadavcích a znalostech. Po celou dobu výuky se věnuje jen vám, přizpůsobuje se vaší rychlosti pochopení a ovládání probírané látky.

Individuální směr

Individuální směr

Zvolte si individuální kurz němčiny, který právě potřebujete! Vyberte si z nejrůznějších zaměření výuky: každodenní němčina, obchodní němčina, právnická němčina, medicínská němčina, němčina v cestovním ruchu a jiné.

Místo výuky

Místo výuky

Sami si zvolte místo pro individuální výuku němčiny! Buď v prostorech naší školy, nebo u vás doma. Nebo vám vyhovuje klidná atmosféra oblíbené kavárny? Umíme se přizpůsobit vaším potřebám! Pracujeme zatím jen v rámci Prahy a okolí.

Doba výuky

Doba výuky

Z vlastních zkušeností víme, že 45 minutová lekce nestačí pro kvalitní doučování němčiny. Člověk se jen rozkouká, a už je konec. Pro individuální výuku němčiny nabízíme tedy pouze dvě časové varianty – 60 nebo 90 minut!

Cenové balíčky

Klesající ceny

Neskrýváme naše ceny! Na první zkouškové lekci ZDARMA vám navrhneme vhodný program a doporučíme přibližnou frekvenci lekcí potřebnou pro dosažení stanovených cílů. Vy už si pak sami pomoci počtu objednaných lekcí určujete kolik zaplatíte za výuku. Čím víc objednáte lekcí, tím nižší je výsledná cena!

Ceny individuální výuky němčiny

Počet objednaných lekcíCena za 1 lekci
60 minut
Cena za 1 lekci
90 minut
Zkoušková lekceZdarma
Objednat

15 a více lekcí
TIP: Při jednorázovém objednání 15 nebo více lekcí je cena za 1 lekci levnější o 10 %!

OBLÍBENÁ VOLBA! 711 Kč -30 %
498 Kč
Objednat
NEJVÝHODNĚJŠÍ! 981 Kč -30 %
687 Kč
Objednat
* Ceník neplatí pro výuku s rodilým mluvčím
** Při výuce v jiném místě, než v prostorech školy účtujeme náklady na dopravu