individuální výuka

Individuální výuka cizích jazyků

Individuální výuka jazyků se považuje za nejefektivnější metodu výuky. Lektor se celou dobu výuky věnuje jen vám, přizpůsobuje se vaší rychlosti pochopení a ovládání probírané látky a připravuje program na míru v závislosti na vašich požadavcích a znalostech.

Individuální směr

Individuální směr

Zvolte si individuální jazykový kurz, který potřebujete právě Vy! Vyberte si z nejrůznějších zaměření výuky: každodenní jazyk, obchodní jazyk, právnický jazyk, medicínský jazyk, cizí jazyk v cestovním ruchu a jiné.

Místo výuky

Místo výuky

Sami si zvolte místo pro individuální výuku cizích jazyků! Buď v prostorech naší školy, nebo u vás doma. Nebo vám vyhovuje klidná atmosféra oblíbené kavárny? Umíme se přizpůsobit vaším potřebám! Pracujeme zatím jen v rámci Prahy a okolí.

Doba výuky

Doba výuky

Z vlastních zkušeností víme, že 45 minutová lekce nestačí pro kvalitní doučování cizích jazyků. Člověk se jen rozkouká, a už je konec. Pro individuální výuku jazyků nabízíme tedy pouze dvě časové varianty – 60 nebo 90 minut!

Cenové balíčky

Klesající ceny

Neskrýváme naše ceny! Na první zkouškové lekci ZDARMA vám navrhneme vhodný program a doporučíme přibližnou frekvenci lekcí potřebnou pro dosažení stanovených cílů. Vy už si pak sami pomoci počtu objednaných lekcí určujete kolik zaplatíte za výuku. Čím víc objednáte lekcí, tím nižší je výsledná cena!

Cizí jazyky, které vyučujeme