Individuální čeština pro děti

Individuální angličtina pro děti


Proč začít s výukou angličtiny co nejdřív? Děti si totiž snadno zapamatovávají nová slova v souvislosti s určitým předmětem nebo situací a pak je v podobných situacích používají. Je to pro ně přirozené. Proto je vhodné začít i s výukou anglických slov a frází v raném věku dítěte. Naučí se toho mnohem víc a zůstane mu to napořád!

My ve škole SoloLang dobře víme, jak na angličtinu pro nejmenší a starší děti. Stačí jen změnit formu výuky tak, aby byla zábavná a vycházela z přirozených situací. Mluvení, naslouchání, malování, tvoření a samozřejmě i hry a zábava – to je základ při výuce angličtiny pro děti. Zkuste a uvidíte, děti Vám budou vyprávět, jak jsou nadšené!

Výuka jeden na jednoho

Výuka jeden na jednoho

Při výuce angličtiny s lektorem individuálně si můžete být jistí, že se Vaší ratolesti dostane skvělé péče a maximální pozornosti po celou dobu výuky. Individuální forma výuky je velmi efektivní a dá se také skvěle přizpůsobit potřebám, které se mohou v průběhu výuky a s věkem dětí měnit. Vše se dá jednoduše domluvit s lektorem.

Na rozvrhu se domluvíme

Na rozvrhu se domluvíme

Výuka angličtiny pro děti je přizpůsobená školnímu rozvrhu dětí, takže probíhá vždy tak, aby Vám to co nejvíce vyhovovalo. Lekce mohou být dlouhé 45 nebo 60 minut. Pro starší děti nabízíme i možnost 90minutové lekce. Vašemu dítěti tak zůstane dost času na domácí úkoly i odpočinek.

Místo výuky

Místo výuky

Uzpůsobujeme výuku angličtiny pro děti i složitému rozvrhu jejich rodičů, kteří nemají časovou možnost doprovázet své děti k nám do školy. Přijedeme k Vám domů, do školy nebo družiny, prostě kamkoliv, kde se Vaše dítě zdržuje a existuje tam možnost výuky angličtiny.

Zkušení lektoři

Zkušení lektoři

Všichni naši lektoři mají vysokoškolské vzdělání a odbornou kvalifikaci. Navíc se pravidelně účastní pedagogických seminářů a dalších vzdělávacích programů. Takže dobře vědí, jak vyučovat angličtinu a jak pracovat s dětmi.

Cenové balíčky

Cenové balíčky

Máme jednoduchý slevový systém – čím víc lekcí objednáte, tím levnější bude ve výsledku výuka! Pak už stačí jen domluvit se na rozvrhu a můžeme začít!

Ceny výuky angličtiny pro děti

Využívání učebny v ceně
Placení po částech na splátky
Flexibilní změny rozvrhu
Rušení a přesouvání hodin
Zmrazení kreditu při pauze
Vrácení peněz za zbylé lekce
HAPPY HOURS (7:00-13:00): Sleva -5 % na balíčky 5 nebo 10 lekcí!
* Individuální výuku můžete zdarma vyzkoušet. Příplatek za výuku s rodilým mluvčím je 20 %. Příplatek za dojezd mimo prostory školy vypočítáme individuálně. Happy hours slevu uplatníme po domluvě rozvrhu. Platbu za balíčky 20 nebo 40 lekcí lze rozdělit na splátky.