Firemní výuka

Firemní výuka němčiny

Zvyšování kvalifikace zaměstnanců je vždy velkým přínosem pro seriózní společnosti. Pro samotné zaměstnance to může být zajímavým benefitem. Jste-li rozhodnutí zavést ve Vaší společnosti firemní výuku němčiny – kontaktujte nás pro více informací a kalkulaci vycházející z individuálních potřeb každé firmy.

Jednotlivce a skupiny

Jednotlivce a skupiny

Firemní výuka němčiny může probíhat buď formou individuálního doučování, která je efektivnější. Nebo to může být skupinová výuka, která je pro zaměstnavatele finančně výhodnější. V případě skupinové výuky pro zvýšení efektivity doporučujeme menší skupiny.

Firemní specializace

Firemní specializace

Víme, že každá firma potřebuje němčinu z oboru, ve kterém podniká. Navíc, každý spolupracovník se zaměřuje na něco jiného – jeden má na starosti obchod, druhý výrobu, třetí personalistiku a jiný například finance. Jsme schopní připravit pro vaší firmu výuku němčiny na míru!

Intenzita výuky

Intenzita výuky

Firemní výuka němčiny může být přizpůsobená pracovnímu rozvrhu zaměstnanců. Výuka probíhá 1x, 2x nebo třeba i 5x týdně. Lekce trvá 60 nebo 90 minut. Vše záleží na aktuálních potřebách společnosti.

Místo firemní výuky

Místo firemní výuky

Firemní výuku lze provádět v prostorech školy SoloLang, nebo v prostorech vaší firmy. Stačí, aby byla k dispozici zasedací místnost, nebo i kancelář a výuka může začít. Umíme se přizpůsobit vaším požadavkům.

Zkušení lektoři

Zkušení lektoři

Všichni lektoři v SoloLang mají vysokoškolské vzdělání a odbornou kvalifikaci. Navíc se pravidelně účastní pedagogických seminářů a dalších vzdělávacích programů.

Ceny firemní výuky

Ceny firemní výuky

K ceně při firemní výuce němčiny přistupujeme individuálně. Připravíme kalkulaci výuky na míru pro vaší firmu v závislosti na jednotlivých požadavcích, intenzitě výuky, počtu studentů apod.