Doučování ve dvojicích

Doučování ruštiny ve dvojicích


Předností výuky ruštiny ve dvojicích jsou především větší efektivita, než u skupinových kurzů a zároveň větší finanční úspora, než při individuální výuce. Navíc, výuce pomáhá i vznikající pocit soutěživosti mezi dvěma studenty. Přijďte k nám s kamarádem nebo partnerem. Nebo vám někoho najdeme.

Kvalitní doučování

Kvalitní doučování

Výuka ruštiny ve dvou je optimální volbou! Lektor se věnuje pouze 2 studentům, takže dokáže uzpůsobit lekce tak, aby oba studenty udržel v maximální koncentraci. Jediné, co je zapotřebí, aby studenti měli stejnou úroveň znalostí.

Doučování kdekoliv

Doučování kdekoliv

Výuka ruštiny nemusí nutně probíhat u nás ve škole. Klidně se s partnerem domluvíte, a začněte se spolu učit u vás doma, v práci nebo v kavárně poblíž. Kvalitní doučování ruštiny s lektory ze SoloLang může probíhat kdekoliv v Praze nebo okolí.

Speciální zaměření

Speciální zaměření

I dvojice si mají možnost zvolit zaměření výuky ruštiny, které právě potřebují! Stačí si vybrat z nejrůznějších zaměření výuky: každodenní ruština, obchodní ruština, právnická ruština, medicínská ruština, ruština v cestovním ruchu a jiné.

Cenové balíčky

Klesající ceny

Naše ceny neskrýváme! První lekci doučování ve dvojicích si můžete vyzkoušet ZDARMA! Pak už se s partnerem dohodnete na frekvenci lekcí a podle preferencí a finančních možností si objednáte vyhovující počet lekcí. Čím víc objednáte lekcí, tím nižší je výsledná cena. Nic složitého!

Ceny výuky ruštiny ve dvojicích

Využívání učebny v ceně
Placení po částech na splátky
Flexibilní změny rozvrhu
Rušení a přesouvání hodin
Zmrazení kreditu při pauze
Vrácení peněz za zbylé lekce
HAPPY HOURS (7:00-13:00): Sleva -5 % na balíčky 5 nebo 10 lekcí!
* Ceny jsou za 1 studenta. Výuku ve dvojicích můžete zdarma vyzkoušet. Příplatek za výuku s rodilým mluvčím je 20 %. Příplatek za dojezd mimo prostory školy vypočítáme individuálně. Happy hours slevu uplatníme po domluvě rozvrhu. Platbu za balíčky 20 nebo 40 lekcí lze rozdělit na splátky.