Doučování ve dvojicích

Doučování češtiny pro cizince ve dvojicích


Předností výuky češtiny pro cizince ve dvojicích jsou především větší efektivita, než u skupinových kurzů a zároveň větší finanční úspora, než při individuální výuce. Navíc, výuce pomáhá i vznikající pocit soutěživosti mezi dvěma studenty. Přijďte k nám s kamarádem nebo partnerem. Nebo vám někoho najdeme.

Kvalitní doučování

Kvalitní doučování

Výuka češtiny pro cizince ve dvou je optimální volbou! Lektor se věnuje pouze 2 studentům, takže dokáže uzpůsobit lekce tak, aby oba studenty udržel v maximální koncentraci. Jediné, co je zapotřebí, aby studenti měli stejnou úroveň znalostí.

Doučování kdekoliv

Doučování kdekoliv

Výuka češtiny pro cizince nemusí nutně probíhat u nás ve škole. Klidně se s partnerem domluvíte, a začněte se spolu učit u vás doma, v práci nebo v kavárně poblíž. Kvalitní doučování češtiny pro cizince s lektory ze SoloLang může probíhat kdekoliv v Praze nebo okolí.

Speciální zaměření

Speciální zaměření

I dvojice si mají možnost zvolit zaměření výuky češtiny pro cizince, které právě potřebují! Stačí si vybrat z nejrůznějších zaměření výuky: každodenní čeština, obchodní čeština, právnická čeština, medicínská čeština, čeština v cestovním ruchu a jiné.

Cenové balíčky

Klesající ceny

Naše ceny neskrýváme! První lekci doučování ve dvojicích si můžete vyzkoušet ZDARMA! Pak už se s partnerem dohodnete na frekvenci lekcí a podle preferencí a finančních možností si objednáte vyhovující počet lekcí. Čím víc objednáte lekcí, tím nižší je výsledná cena. Nic složitého!

Ceny výuky češtiny pro cizince ve dvojicích

Počet objednaných lekcíCena za 1 lekci
pro jednoho studenta
60 minut
Cena za 1 lekci
pro jednoho studenta
90 minut
Zkoušková lekceZdarma
Objednat
* Češtinu pro cizince u nás vyučují rodilí mluvčí ovládající angličtinu, ruštinu nebo jiné jazyky. Ceny jsou tedy za výuku s rodilým mluvčím.
** Při výuce v jiném místě, než v prostorech školy účtujeme náklady na dopravu
*** Happy hours – cenu Vám započítáme po domluvě rozvrhu