Čeština pro ukrajince

Čeština pro Ukrajince

Začátky v nové zemi umí být náročné a stresující samy o sobě, pokud ale člověk neumí místní jazyk, je vše o to náročnější. A právě proto jsme tu my z Jazykové školy SoloLang, abychom Vám v novém prostředí pomohli s rychlejší orientací v každodenních situacích a především s učením se českého jazyka. Máme vytvořený speciální intenzivní program výuky, díky kterému se češtinu jednoduše naučí nejen Ukrajinci.

S výukou českého jazyka máme bohaté zkušenosti a rádi naučíme češtinu i Vás! Náš zkušený metodický tým připravil kurzy češtiny, které vám pomůžou v komunikaci v obchodě, u lékaře nebo na úřadě.

Pro koho jsou kurzy a jak probíhají?

Naše kurzy jsou určené jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší uživatele jazyka. Skupinová výuka u nás probíhá v malých skupinkách, které mají maximálně 5 účastníků, takže se lektoři mohou každému studentovi věnovat s veškerou péčí, kterou potřebují. Velkou výhodou je také možnost vybrat si intenzitu studia podle Vašich časových možností – od intenzivního týdenního kurzu až po pětitýdenní kurz. Výsledek bude ale vždy stejný – začnete češtině rozumět a budete ji moct používat v praxi!

Kde se koná výuka?

Výuka probíhá v naší jazykové škole na adrese Ostrovského 3, přímo u stanice metra Anděl. Lekce v menších skupinách s přátelskou atmosférou Vám nabídnou možnost poznat nové přátele a cítit se v Česku zase o něco lépe. Ve skupině máte také možnost vzájemné motivace s ostatními studenty, proto se naučíte víc, než kdybyste se učili nový jazyk sami.

Jak vypadají lekce?

Během lekcí se zaměřujeme na veškeré aspekty jazyka. Nacvičujeme komunikaci, posloucháme rozhovory z nahrávek a učíme se nezbytnou gramatiku a fráze. Studenti také dostávají domácí úkoly, které jim umožní jejich znalosti trénovat i doma a opakovat si probranou látku. Naši lektoři také rádi zodpoví veškeré dotazy a poradí se vším, s čím bude potřeba.

Skupinové kurzy češtiny pro Ukrajince

Skupinové kurzy

Intenzivní skupinové kurzy češtiny pro Ukrajince v Praze v malých skupinách do 5 lidí.

Individuální kurzy češtiny pro Ukrajince

Individuální kurzy

Individuální kurzy češtiny pro Ukrajince v Praze – skvělá volba pro jednotlivce, kteří to s češtinou myslí vážně.

Kurzy češtiny pro děti Ukrajinců

Kurzy pro děti

Individuální kurzy češtiny pro děti Ukrajinců v Praze – výborná pomoc při studiu ve škole.

Potřebujete pomoct s přihlášením?

Neváhejte se na nás obrátit na telefonu +420 773 667 373 nebo na e-mailu skola@sololang.com. Rádi se s Vámi domluvíme a se vším pomůžeme.