Výuka němčiny

Výuku němčiny nabízí všichni a pro všechny. Ve výsledku ji nikdo nikoho nenaučí. My jsme se v jazykové škole SoloLang rozhodli, že to budeme dělat jinak. Nevymýšlíme nové a zázračné metody výuky. Učíme!

Individuální výuka němčiny

Nejefektivnější forma výuky němčiny! Lektor se po celou dobu výuky věnuje pouze Vám a dávkuje výuku podle toho, jak zvládáte novou látku.

Číst více

Doučování němčiny ve dvojicích

Optimální forma výuky němčiny! Díky tomu, že se němčina učí ve dvou, výuka se stává finančně úspornější ale stále zůstává efektivnější, než skupinové kurzy.

Číst více

Skupinové kurzy němčiny

Učte se němčinu pravidelně v malých skupinkách 3-6 studentů a zvyšujte svou úroveň znalostí. Naučíte se zde mluvit a rozumět odlišné výslovnosti jiných studentů.

Číst více

Intenzivní kurz němčiny

Tento kurz příjde vhod, pokud Vás tlačí čas a výuka němčiny musí být intenzivní a zároveň levná. Zvolte si kurz a výuka němčiny může začít!

Číst více

Letní kurzy němčiny

Letní kurzy němčiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti v krátkém čase. Ať už s jazykem začínáte, nebo máte pokročilejší úroveň – letní kurzy němčiny Vás posunou kupředu!

Číst více

Němčina online

Lektor se pomoci internetu usadí přímo na pohovku u Vás doma! Německý jazyk se tak můžete učit odkudkoliv! Stačí zapnout Skype, Viber, FaceTime nebo jinou aplikaci pro online komunikaci.

Číst více

Němčina pro děti

Začněte s výukou němčiny pro děti co nejdřív! Dokud jsou děti malé, naučí se německý jazyk mnohem snáz. A přirozenou formou, stejně jako mateřský jazyk.

Číst více

Firemní výuka němčiny

Základem úspěchu každé firmy jsou vzdělaní zaměstnance. Zvyšte s jazykovou školou SoloLang úroveň znalostí němčiny u zaměstnanců vaší firmy.

Číst více

Nenašli jste co jste hledali? Napište nám svůj dotaz!
Napište nám!