online-vyuka

Výuka cizích jazyků online přes Skype

Nemáte možnost dojíždění k nám do školy? Odjíždíte do zahraničí? Bydlíte v jiném městě? Nebo chcete jednoduše ušetřit čas, strávený na přesouvání po městě? V takovém případě výuka cizích jazyků online je pro Vás správnou volbou! Funguje to na principu individuální výuky cizích jazyků, ale je to přes internet na dálku a díky ušetřeným nákladům na studovnu levnější. S lektorem komunikujete online přes Skype, Viber, FaceTime nebo jinou komunikační aplikaci podporující přenos videa a zvuku. Moderní technologie posouvají výuku cizích jazyků na zcela jinou úroveň! Učte se cizí jazyky online se SoloLang odkudkoliv – z pohovky na chatě nebo třeba z lehátka u moře!

* Doporučujeme novým studentům (pokud je to možné), aby nejdřív absolvovali několik klasických individuálních lekcí jazyka, aby si student a lektor na vzájemnou komunikaci nejdřív zvykli a trochu se poznali. Poté lze pohodlně přejít na výuku cizích jazyků online a zachovat již nastavenou formu komunikace.

Doba online výuky

Doba online výuky

Vyučovací hodinu o délce 45 minut v SoloLang ani nehledejte! Máme pouze dvě časové varianty – 60 nebo 90 minut. Za kratší dobu se to totiž stihnout nedá! Stejně, jako při klasické individuální výuce, i online výuka cizích jazyků musí trvat nejméně hodinu, aby student látku pochopil a v klidu zapamatoval.

Online technologie

Online technologie

S naším lektorem se na začátku dohodnete na tom, jakou komunikační aplikaci budete při výuce používat. Většina běžných komunikačních zařízení dnes už takové aplikace podporuje. A kvalitní a rychlý internet je dostupný skoro všude. Již Vám nic nabrání a výuka cizího jazyka online může začít!

Zvolte si zaměření

Zvolte si zaměření

Zvolte si specializované zaměření svého online kurzu cizího jazyka! Vyberte si z nejrůznějších zaměření výuky: každodenní jazyk, obchodní jazyk, právnický jazyk, medicínský jazyk, cizí jazyk v cestovním ruchu a jiné.

Cenové balíčky

Klesající ceny

Vytvořili jsme jednoduchý systém slev podle počtu objednaných lekcí. Pomoci něj si sami určujete kolik zaplatíte za výuku. Čím víc lekcí si kupujete, tím to máte levnější!

Cizí jazyky, které vyučujeme