Výuka cizích jazyků

Výuku cizích jazyků nabízí všichni a pro všechny. Ve výsledku tyto jazyky nikdo nikoho nenaučí. My jsme se v jazykové škole SoloLang rozhodli, že to budeme dělat jinak. Nevymýšlíme zázračné metody výuky. Učíme!

Cizí jazyky, které vyučujeme

Formy výuky cizích jazyků

Individuální výuka cizích jazyků

Nejefektivnější forma výuky cizích jazyků! Lektor se po celou dobu výuky věnuje pouze Vám a dávkuje výuku podle toho, jak zvládáte novou látku.

Číst více

Doučování cizích jazyků ve dvojicích

Optimální forma výuky cizích jazyků! Díky tomu, že se jazyk učí ve dvou, výuka se stává finančně úspornější ale stále zůstává efektivnější, než skupinové kurzy.

Číst více

Skupinové jazykové kurzy

Učte se cizí jazyk pravidelně v malých skupinkách 3-6 studentů a zvyšujte svou úroveň znalostí. Naučíte se zde mluvit a rozumět odlišné výslovnosti jiných studentů.

Číst více

Intenzivní jazykové kurzy

Tyto kurzy přijdou vhod, pokud Vás tlačí čas a výuka cizího jazyka musí být intenzivní a zároveň levná. Zvolte si kurz a výuka cizího jazyka může začít!

Číst více

Letní jazykové kurzy

Letní jazykové kurzy to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti v krátkém čase. Ať už s jazykem začínáte, nebo máte pokročilejší úroveň – letní jazykové kurzy Vás posunou kupředu!

Číst více

Cizí jazyky online

Lektor se pomoci internetu usadí přímo na pohovku u Vás doma! Cizí jazyky se tak můžete učit odkudkoliv! Stačí zapnout Skype, Viber, FaceTime nebo jinou aplikaci pro online komunikaci.

Číst více

Cizí jazyky pro děti

Začněte s výukou cizích jazyků pro děti co nejdřív! Dokud jsou děti malé, naučí se cizí jazyk mnohem snáz. A přirozenou formou, stejně jako mateřský jazyk.

Číst více

Firemní výuka cizích jazyků

Základem úspěchu každé firmy jsou vzdělaní zaměstnance. Zvyšte s jazykovou školou SoloLang úroveň znalostí cizích jazyků u zaměstnanců vaší firmy.

Číst více

Nenašli jste co jste hledali? Napište nám svůj dotaz!
Napište nám!