sololang-valentine-lp

Sleva 1 000 Kč na výuku jazyků pro zamilované!

Využijte jedinečnou akci! Přijďte se svoji drahou polovičkou učit se angličtinu, němčinu, ruštinu nebo češtinu pro cizince! Společně Vám půjde výuka snáz a bude veselejší a příjemnější.

KÓD KUPÓNU:

VALENTINE-2019

Podmínky akce: Slevu lze uplatnit při objednávce výuky na stránkách www.sololang.com zadáním kódu kupónu “VALENTINE-2019” nebo při objednávce osobně či telefonicky na recepci školy v týdnu od 11. 2. do 17. 2. 2019. Slevový kupón lze uplatnit na výuku ve dvojicích nebo na skupinové kurzy v celkové ceně pro 2 osoby minimálně 8 000 Kč. Tento kupón nelze kombinovat s jinými kupóny. SoloLang vyhrazuje právo na úpravu podmínek této akce.

Přijďte se učit ve dvojicích

Doučování cizích jazyků ve dvojicích má samé výhody. Oproti skupinovým kurzům lze dosáhnout větší efektivity, protože lektor se věnuje pouze dvěma lidem a soustředí veškerou pozornost jen na ně. Oproti individuální výuce je výuka ve dvojici levnější, protože se už jedná o tzv. mini skupinu. Navíc při výuce ve dvojici lze lépe procvičovat dialogy a zvyknout si tak na odlišnou výslovnost lektora a partnera ve dvojici. Zároveň mezi studenty vzniká větší pocit soutěživosti a jazyk se tak učí rychleji a zábavněji.

Výuka ve dvou tedy v sobě kombinuje ty nejlepší vlastnosti individuální a skupinové výuky a lze s ní dosáhnout kvalitního doučování za rozumnou cenu. Považujeme ji za nejoptimálnější formu výuky cizích jazyků. Jako partnera pro výuku nemusíte mít jen svou milovanou polovičku. Můžete si výukového partnera vybrat i z řad svých kamarádů, příbuzných nebo kolegů.

Nebo se zapiště na skupinové kurzy

Skupinové jazykové kurzy v SoloLang jsou skvělou volbou pro studenty, kteří se chtějí učit cizí jazyk pravidelně. Výuka ve skupině je vždy zábavnější a navíc Vám umožní zvyknout si na odlišnou výslovnost jiných studentů ve skupině. V SoloLang Vás cizí jazyky naučíme!