Zástupný symbol

Týdenní letní kurz němčiny A2

3980 Kč

Malá skupina – do 5 osob
30 lekcí
A2
  Letní sezóna
Po – Pá | 9:00 – 14:00
14.9.2020 – 18.9.2020

Zbývá volných míst: 5

Kód kurzu: NJ-5X-T-38D20-A2 Kategorie: ,

Další podrobnosti o kurzu

Letní kurzy němčiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti. Letní kurzy němčiny v SoloLang Vás posunou kupředu! U nás se němčinu naučíte!

Jak bude probíhat výuka?

Studijní plán každého kurzu je pečlivě navržen naším zkušeným metodickým týmem. Výuka probíhá s rovnoměrným zatížením. Každý kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní mluvení s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše Vám umožní zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk a udělat významný pokrok za krátkou dobu.

Proč si jiní zájemci vybírají kurzy v SoloLang?

Malé skupiny – maximum 5 lidí!
Je obecně známo a praxi dokázáno, že čím méně je studentů ve skupině, tím efektivnější je výuka jazyka. Kurzy němčiny v SoloLang vždy probíhají v opravdu malých skupinách. Lektor tak nepřednáší pro celou posluchárnu, ale stíhá se dostatečně věnovat každému jednotlivci.
Ověřte si jak Vám to jde hned dvakrát!
Pochopení probrané látky si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé části kurzu víc soustředí.
Získáte znalosti, dostanete certifikát a ještě něco navíc!
Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další jazykový rozvoj.

Pro koho je tento kurz?

Kurz je určen pro mírně pokročilé studenty, kteří již dosáhli úrovně A1.
Je velmi důležité, abyste se dostali do skupiny s podobnou úrovní. Pokud si nejste jistí, jaký kurz si vybrat – ověřte své znalosti v našem online testu. Na konci testu Vám budou doporučeny kurzy přímo pro Vás.

Jaký pokrok uděláte?

V tomto kurzu intenzivně porberete všechny body úrovně A2 podle společného evropského referenčního rámce (SERR).
Úroveň A2 se charakterizuje takto:
Rozumí frázím a běžnější slovní zásobě vztahující se k oblastem, které se ho bezprostředně týkají (např. základní informace o jeho rodině a přátelích, o jeho volném čase, nakupování, místopisu, zaměstnání). Umí číst krátké jednoduché texty a v nich vyhledat konkrétní předvídatelné informace. Orientuje se v jednoduchých každodenních materiálech, např. v inzerátech, prospektech, jídelních lístcích a jízdních řádech. Dokáže komunikovat v jednoduchých, často se opakujících situacích s předvídatelnou výměnou informací o známých tématech a činnostech. Zvládne krátkou společenskou konverzaci a napsat jednoduchý osobní dopis.

Jakou učebnici budete potřebovat?

V kurzu budete potřebovat učebnici:
Direkt Neu 2 – A2 (učebnice s pracovním sešitem a 2CD)
Učebnice není v ceně kurzu. Pro všechny studenty ji zajišťujeme na první hodinu se slevou 10 % oproti běžné ceně v knihkupectví. V případě, že učebnici již máte – uveďte to prosím do poznámky při rezervaci.
Ostatní materiály použité při výuce jsou zdarma.

Pokračujte s námi a odměníme Vás!

Pokud si nyní zarezervujete i navazující kurz, získáte ho se slevou 10 %. Tedy místo 3 980 Kč zaplatíte jen 3 582 Kč! V případě zájmu o navazující kurz prosím napište do poznámky při rezervaci „MÁM ZÁJEM O NAVAZUJÍCÍ KURZ“. Následně Vám bude zaslán slevový kupón pro rezervaci navazujícího kurzu.

Další informace

Jazyk

Němčina

Úroveň

A2 – Mírně pokročilí

Intenzita

5x týdně po 4,5 hodiny

Čas

Dopolední (9:00 – 13:00)

Sezóna

Letní

Měsíc začátku

09 – Září