Zástupný symbol

Týdenní letní kurz angličtiny A1

3980 Kč

Malá skupina – do 5 osob
30 lekcí
A1
  Letní sezóna
Po – Pá | 9:00 – 14:00
3.8.2020 – 7.8.2020

Zbývá volných míst: 5

Kód kurzu: AJ-5X-T-32D20-A1 Kategorie: ,

Další podrobnosti o kurzu

Letní kurzy angličtiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti. Letní kurzy angličtiny v SoloLang Vás posunou kupředu! U nás se angličtinu naučíte!

Jak bude probíhat výuka?

Studijní plán každého kurzu je pečlivě navržen naším zkušeným metodickým týmem. Výuka probíhá s rovnoměrným zatížením. Každý kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní mluvení s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše Vám umožní zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk a udělat významný pokrok za krátkou dobu.

Proč si jiní zájemci vybírají kurzy v SoloLang?

Malé skupiny – maximum 5 lidí!
Je obecně známo a praxi dokázáno, že čím méně je studentů ve skupině, tím efektivnější je výuka jazyka. Kurzy angličtiny v SoloLang vždy probíhají v opravdu malých skupinách. Lektor tak nepřednáší pro celou posluchárnu, ale stíhá se dostatečně věnovat každému jednotlivci.
Ověřte si jak Vám to jde hned dvakrát!
Pochopení probrané látky si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé části kurzu víc soustředí.
Získáte znalosti, dostanete certifikát a ještě něco navíc!
Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další jazykový rozvoj.

Pro koho je tento kurz?

Kurz je určen pro úplné začátečníky, kteří se nikdy nesetkali s jazykem a také pro falešné začátečníky, kteří se již s jazykem už někdy setkali, ale jejich znalosti jsou roztříštěně, nesourodé nebo pozapomenuté.
Je velmi důležité, abyste se dostali do skupiny s podobnou úrovní. Pokud si nejste jistí, jaký kurz si vybrat – ověřte své znalosti v našem online testu. Na konci testu Vám budou doporučeny kurzy přímo pro Vás.

Jaký pokrok uděláte?

V tomto kurzu intenzivně porberete všechny body úrovně A1 podle společného evropského referenčního rámce (SERR).
Úroveň A1 se charakterizuje takto:
Úroveň začátečníků, kteří rozumí větám a slovům týkajícím se jejich osoby a jejich okolí. Jsou schopni vést jen velmi jednoduchou a prostou konverzaci s mluvčím, který s nimi má trpělivost. Sami dokážou vyjádřit pouze základní myšlenky o své osobě slovními spojeními, která znají ze studia. Student na této úrovni dokáže napsat stručný jednoduchý text na pohlednici, například pozdrav z dovolené. Umí vyplnit formuláře obsahující základní osobní údaje.

Jakou učebnici budete potřebovat?

V kurzu budete potřebovat učebnici:
New Horizons 1 Student´s Book (A1)
Učebnice není v ceně kurzu. Pro všechny studenty ji zajišťujeme na první hodinu se slevou 10 % oproti běžné ceně v knihkupectví. V případě, že učebnici již máte – uveďte to prosím do poznámky při rezervaci.
Ostatní materiály použité při výuce jsou zdarma.

Pokračujte s námi a odměníme Vás!

Pokud si nyní zarezervujete i navazující kurz, získáte ho se slevou 10 %. Tedy místo 3 980 Kč zaplatíte jen 3 582 Kč! V případě zájmu o navazující kurz prosím napište do poznámky při rezervaci „MÁM ZÁJEM O NAVAZUJÍCÍ KURZ“. Následně Vám bude zaslán slevový kupón pro rezervaci navazujícího kurzu.

Další informace

Jazyk

Angličtina

Úroveň

A1 – Začátečnící

Intenzita

5x týdně po 4,5 hodiny

Čas

Dopolední (9:00 – 13:00)

Sezóna

Letní

Měsíc začátku

08 – Srpen