Zástupný symbol

Semestrální kurz češtiny pro cizince B1

5990 Kč

Kurz 16 lekcí po 90 minut
Lektor přednáší česky
1x týdně
B1
1.2 – 17.5.2018
Čt | 16:00 – 17:30

Zbývá volných míst: 5

Kód kurzu: CJ-1x-5V18-B1

Další podrobnosti o kurzu

Semestrální kurzy češtiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti v krátkém čase. Ať už s jazykem začínáte, nebo máte pokročilejší úroveň – semestrální kurzy češtiny Vás posunou kupředu! V SoloLang Vás češtinu naučíme!

Jak výuka probíhá?
Studijní plán každého kurzu je pečlivě navržen. Výuka probíhá v intenzivním rytmu s rovnoměrným zatížením. Každý kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní mluvení s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše umožňuje studentovi rychle překonat jazykovou bariéru a zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk.

Malá skupina! Kurz určen pro 3-5 lidí!
Kurzy češtiny v SoloLang probíhají v malých skupinách. Lektor se tak stíhá dostatečně věnovat každému studentovi. Díky tomu se výuka stává velmi efektivní.

Ověřte si jak Vám to jde hned dvakrát!
Své znalosti si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé půlce víc soustředí.

Získáte znalosti a dostanete certifikát. A také něco navíc!
Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další osobní pokrok.

Další informace

Jazyk

Čeština pro cizince

Úroveň

B1 – Středně pokročilí

Intenzita

1x týdně po 90 minut

Čas

Večerní (17:00 – 20:00)

Lektor

Česky