Sleva!
Zástupný symbol

Online kurz němčiny pro velmi pokročilé – С1.2

4990 Kč 4290 Kč

Malá skupina – do 5 osob
30 lekcí
С1.2
  Podzimní sezóna
Rozvrh dle domluvy
Termín dle domluvy

Zbývá volných míst: 5

Kód kurzu: NJ-1X-ONL-21-С1.2 Kategorie:

Další podrobnosti o kurzu

Online kurzy němčiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti. Online kurz němčiny v SoloLang Vás posune kupředu! U nás se němčinu naučíte!

Termín a rozvrh kurzu je „dle domluvy“?

Ano, přesně tak! Jelikož u online kurzů nejsme omezení rozvrhem učeben, tak tyto kurzy můžou probíhat kdykoliv. A tak jsme nově zavedli kurzy s tzv. čekací listinou. Tento online kurz je jedním z nich. Funguje to jednoduše – přihlásíte se na kurz a my vás přidáme na čekací listinu. Vám už zbývá jen počkat až se na kurz přihlásí další zájemci. Jakmile v kurzu budou alespoň 3 účastníky, tak se společně domluvíme na rozvrhu a termínu začátku tak, aby každému vyhovoval. A samozřejme se můžete kdykoliv nechat z čekací listiny odebrat – stačí nás vyzvat a my vám bez jediného slova vrátíme celou uhrazenou částku.

Jak bude probíhat výuka?

Studijní plán kurzu je pečlivě navržen naším zkušeným metodickým týmem. Kurz má 30 vyučovacích hodin (45 minut) a výuka probíhá 1x týdně. Každé lekce potrvá 90 minut (dvě spojené hodiny). Výuka probíhá s rovnoměrným zatížením. Tento kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní komunikaci s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše Vám umožní zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk a udělat významný pokrok za krátkou dobu.

Proč vybrat jazykové kurzy v SoloLang?

Malé skupiny – maximum 5 lidí!
Je obecně známo a praxi dokázáno, že čím méně je studentů ve skupině, tím efektivnější je výuka jazyka. Kurzy němčiny v SoloLang vždy probíhají v opravdu malých skupinách. Lektor nepřednáší pro velkou skupinu a díky tomu má dostatečný prostor, aby se věnoval každému jednotlivci.
Ověřte si jak Vám to jde hned dvakrát!
Pochopení probrané látky si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé části kurzu víc soustředí.
Získáte znalosti, dostanete certifikát a ještě něco navíc!
Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další jazykový rozvoj.

Pro koho je tento kurz?

Kurz je určen pro velmi pokročilé studenty, kteří již dosáhli úrovně B2 a mají za sebou několik lekcí v úrovni C1.
Nejste si jistí jaký kurz si vybrat – ověřte své znalosti v našem online testu. Na konci testu Vám bude doporučen kurz přímo pro Vás.

Jaký pokrok uděláte?

V tomto kurzu se posunete o druhou polovinu úrovně C1. Za jeden semestr (polovina školního roku) se tak posunete o celou úroveň podle společného evropského referenčního rámce (SERR).
Úroveň C1 se charakterizuje takto:
Zkušený uživatel, který rozumí širokému okruhu náročných delších textů, a to i z oblasti beletrie. Dokáže rozpoznat implicitní významy v textu („číst mezi řádky“) a ocenit styl daného autora. Vyjadřuje se plynule a spontánně, bez příliš zjevného hledání výrazů, a dokáže jazyk účinně používat pro společenské, studijní i pracovní účely. Umí vytvořit jasný, dobře kompozičně vystavěný, podrobný text o složitých tématech, uvědoměle používat zásady výstavby textu, spojovací výrazy a prostředky vyjadřující vazby v textu.

Používáme TOP výukové materiály

Používáme jen ty nejlepší a nejmodernější materiály! Poslední a nejčerstvější vydání učebnice zaručuje nejvyšší kvalitu obsahu. I díky tomu náš výukový program odpovídá všem moderním trendům vyučování jazyků!

V tomto kurzu budete potřebovat učebnici:
Aspekte NEU C1 Teil 2 Lehr- und Arbeitsbuch mit Audio CD
Kód ISBN: 978-3-12-605038-8
Učebnice není v ceně kurzu, ale je k dispozici ve všech významných knihkupectvích.
Ostatní materiály použité při výuce jsou zdarma.

Pokračujte s námi a odměníme Vás!

Pokud si nyní zarezervujete i navazující kurz, získáte ho se slevou 20 %! V případě zájmu o navazující kurz napište to prosím do poznámky při rezervaci.

Další informace

Jazyk

Němčina

Úroveň

C1 – Velmi pokročilí

Intenzita

1x týdně po 90 minut

Čas

Ranní (7:00 – 9:00), Dopolední (9:00 – 13:00), Odpolední (13:00 – 17:00), Večerní (17:00 – 20:00)

Sezóna

Podzimní

Měsíc začátku

01 – Leden, 02 – Únor, 03 – Březen, 04 – Duben, 05 – Květen, 06 – Červen, 07 – Červenec, 08 – Srpen, 09 – Září, 10 – Říjen, 11 – Listopad, 12 – Prosinec

Typ kurzu

Online kurzy