Sleva!
Zástupný symbol

Měsiční letní kurz angličtiny pro mírně pokročilé A2

4790 Kč 3490 Kč

Kurz 12 lekcí po 90 minut
  Letní sezóna
3x týdně
A2
2.7 – 30.7.2018
Po, St, Pá | 9:00 – 10:30

Zbývá volných míst: 5

Kód kurzu: AJ-3X-27D18-A2

Další podrobnosti o kurzu

Semestrální kurzy angličtiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti v krátkém čase. Ať už s jazykem začínáte, nebo máte pokročilejší úroveň – semestrální kurzy angličtiny Vás posunou kupředu! V SoloLang Vás angličtinu naučíme!

Jak výuka probíhá?
Studijní plán každého kurzu je pečlivě navržen. Výuka probíhá v intenzivním rytmu s rovnoměrným zatížením. Každý kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní mluvení s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše umožňuje studentovi rychle překonat jazykovou bariéru a zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk.

Malá skupina! Kurz je určen pro 3-5 lidí!
Kurzy angličtiny v SoloLang probíhají v malých skupinách. Lektor se tak stíhá dostatečně věnovat každému studentovi. Díky tomu se výuka stává velmi efektivní.

Ověřte si jak Vám to jde hned dvakrát!
Své znalosti si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé půlce víc soustředí.

Získáte znalosti a dostanete certifikát. A ještě něco navíc!
Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další jazykový rozvoj.

Další informace

Jazyk

Angličtina

Úroveň

A2 – Mírně pokročilí

Intenzita

3x týdně po 90 minut

Čas

Dopolední (9:00 – 13:00)

Sezóna

Letní