Zástupný symbol

Letní kurz angličtiny pro středně pokročilé – B1

3980 Kč

Max 5 osob, 30 lekcí
  Letní sezóna
3x týdně
B1
19.8.2019 – 20.9.2019
Po, St, Pá | 18:00 – 19:30

Zbývá volných míst: 1

Kód kurzu: AJ-VIP-3X-34V19-B1 Kategorie: ,

Další podrobnosti o kurzu

Letní kurzy angličtiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti v krátkém čase. Ať už s jazykem začínáte nebo máte pokročilejší úroveň – letní kurzy angličtiny Vás posunou kupředu! V SoloLang Vás angličtinu naučíme!

Jak výuka probíhá?
Studijní plán kurzu je pečlivě navržen. Výuka probíhá v dostatečně intenzivním rytmu s rovnoměrným zatížením. Každý kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní mluvení s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše umožňuje studentovi rychle překonat jazykovou bariéru a zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk.

Malá VIP skupina – kurz pro maximálně 5 lidí!
VIP kurzy angličtiny v SoloLang probíhají v malých skupinách. Lektor se tak stíhá věnovat každému studentovi. Díky tomu se výuka stává velmi efektivní.

Ověřte si, jak Vám to jde hned dvakrát!
Své znalosti si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé půlce víc soustředí.

Získáte znalosti a dostanete certifikát. A také něco navíc!
Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další osobní pokrok.

Další informace

Jazyk

Angličtina

Úroveň

B1 – Středně pokročilí

Intenzita

3x týdně po 90 minut

Čas

Večerní (17:00 – 20:00)

Sezóna

Letní

Měsíc začátku

Srpen

Typ kurzu

VIP: max 5 osob