Zástupný symbol

Letní týdenní kurz němčiny pro mírně pokročilé – A2

3980 Kč

Max 5 osob, 30 lekcí
  Letní sezóna
5x týdně
A2
26.8.2019 – 30.8.2019
Po – Pá | 9:00 – 14:00

Zbývá volných míst: 3

Kód kurzu: NJ-VIP-XX-35D19-A2 Kategorie: ,

Další podrobnosti o kurzu

Letní týdenní kurzy němčiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti ve velmi krátkém čase. Ať už s jazykem začínáte, nebo máte pokročilejší úroveň, letní kurzy němčiny Vás posunou kupředu! V SoloLang Vás němčinu naučíme!

Jak výuka probíhá?
Studijní plán kurzu je pečlivě navržen. Výuka probíhá ve velmi intenzivním rytmu s rovnoměrným zatížením. Každý kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní mluvení s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše umožňuje studentovi rychle překonat jazykovou bariéru a zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk.

Malá VIP skupina – kurz pro maximálně 5 lidí!
VIP kurzy němčiny v SoloLang probíhají v malých skupinách. Lektor se tak stíhá věnovat každému studentovi. Díky tomu se výuka stává velmi efektivní.

Ověřte si, jak Vám to jde hned dvakrát!
Své znalosti si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé půlce víc soustředí.

Získáte znalosti a dostanete certifikát. A také něco navíc!
Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další osobní pokrok.

Další informace

Jazyk

Němčina

Úroveň

A2 – Mírně pokročilí

Intenzita

5x týdně po 4,5 hodiny

Čas

Dopolední (9:00 – 13:00)

Sezóna

Letní

Měsíc začátku

Srpen

Typ kurzu

VIP: max 5 osob