Sleva!
Zástupný symbol

Letní týdenní kurz němčiny pro mírně pokročilé – A2

2790 Kč 2580 Kč

8-12 osob | 30 × 45 min
  Letní sezóna
5x týdně
A2
16.9.2019 – 20.9.2019
Po – Pá | 9:00 – 14:00

Zbývá volných míst: 12

Kód kurzu: NJ-STD-XX-38D19-A2 Kategorie: ,

Další podrobnosti o kurzu

Letní týdenní kurzy němčiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti ve velmi krátkém čase. Ať už s jazykem začínáte, nebo máte pokročilejší úroveň, letní kurzy němčiny Vás posunou kupředu! V SoloLang Vás němčinu naučíme!

Jak výuka probíhá?
Studijní plán kurzu je pečlivě navržen. Výuka probíhá ve velmi intenzivním rytmu s rovnoměrným zatížením. Každý kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní mluvení s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše umožňuje studentovi rychle překonat jazykovou bariéru a zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk.

Kurz je určen pro 8-12 lidí!
Kurzy němčiny v SoloLang probíhají ve skupinách optimální velikosti. Lektor se věnuje každému studentovi a zároveň vykládá látku pro celou skupinu. Studenti mají skvělou možnost naučit se odlišnou výslovnost. Výuka ve skupinách je zábava!

Ověřte si, jak Vám to jde hned dvakrát!
Své znalosti si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé půlce víc soustředí.

Získáte znalosti a dostanete certifikát. A také něco navíc!
Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další osobní pokrok.

Další informace

Jazyk

Němčina

Úroveň

A2 – Mírně pokročilí

Intenzita

5x týdně po 4,5 hodiny

Čas

Dopolední (9:00 – 13:00)

Sezóna

Letní

Měsíc začátku

Září

Typ kurzu

Standard: 8-12 osob