Zástupný symbol

Letní kurz angličtiny pro začátečníky – A1

2790 Kč

8-12 osob | 30 × 45 min
  Letní sezóna
3x týdně
A1
3.6.2019 – 8.7.2019
Po, St, Pá | 18:00 – 19:30

Zbývá volných míst: 10

Kód kurzu: AJ-STD-3X-23V19-A1 Kategorie: ,

Další podrobnosti o kurzu

Letní kurzy angličtiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti v krátkém čase. Ať už s jazykem začínáte nebo máte pokročilejší úroveň – letní kurzy angličtiny Vás posunou kupředu! V SoloLang Vás angličtinu naučíme!

Jak výuka probíhá?
Studijní plán kurzu je pečlivě navržen. Výuka probíhá v dostatečně intenzivním rytmu s rovnoměrným zatížením. Každý kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní mluvení s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše umožňuje studentovi rychle překonat jazykovou bariéru a zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk.

Kurz je určen pro 8-12 lidí!
Kurzy angličtiny v SoloLang probíhají ve skupinách optimální velikosti. Lektor se věnuje každému studentovi a zároveň vykládá látku pro celou skupinu. Studenti mají skvělou možnost naučit se odlišnou výslovnost. Výuka ve skupinách je zábava!

Ověřte si, jak Vám to jde hned dvakrát!
Své znalosti si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé půlce víc soustředí.

Získáte znalosti a dostanete certifikát. A také něco navíc!
Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další osobní pokrok.

Další informace

Jazyk

Angličtina

Úroveň

A1 – Začátečnící

Intenzita

3x týdně po 90 minut

Čas

Večerní (17:00 – 20:00)

Sezóna

Letní

Měsíc začátku

Červen

Typ kurzu

Standard: 8-12 osob