Zástupný symbol

Kurz češtiny pro cizince pro pokročilé – B2.2

3890 Kč

8-12 osob | 30 × 45 min
  Jarní sezóna
1x týdně
B2.2
20. 2. 2019 – 12. 6. 2019
St | 15:30 – 17:00

Zbývá volných míst: 10

Kód kurzu: CJ-1X-8O19-B2.2-X Kategorie:

Další podrobnosti o kurzu

Semestrální kurzy češtiny pro cizince to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti. Semestrální kurzy češtiny pro cizince v SoloLang Vás posunou kupředu! Tady se češtinu naučíte!

Jak výuka probíhá?
Studijní plán každého kurzu je pečlivě navržen. Výuka probíhá s rovnoměrným zatížením. Každý kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní mluvení s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše umožňuje studentovi rychle překonat jazykovou bariéru a zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk.

Kurz je určen pro 8-12 lidí!
Kurzy češtiny pro cizince v SoloLang probíhají ve skupinách optimální velikosti. Lektor se věnuje každému studentovi a zároveň vykládá látku pro celou skupinu. Studenti mají skvělou možnost naučit se odlišnou výslovnost. Výuka ve skupinách je zábava!

Ověřte si jak Vám to jde hned dvakrát!
Své znalosti si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé půlce víc soustředí.

Získáte znalosti, dostanete certifikát a ještě něco navíc!
Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další jazykový rozvoj.

Další informace

Jazyk

Čeština pro cizince

Úroveň

B2 – Pokročilí

Intenzita

1x týdně po 90 minut

Čas

Odpolední (13:00 – 17:00)

Sezóna

Jarní