Zástupný symbol

Klasický letní kurz němčiny B1

3980 Kč

Malá skupina – do 5 osob
30 lekcí
B1
  Letní sezóna
Po, St, Pá | 9:00 – 10:30
17.8.2020 – 18.9.2020

Zbývá volných míst: 4

Kód kurzu: NJ-3X-M-34D20-B1 Kategorie: ,

Další podrobnosti o kurzu

Letní kurzy němčiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti. Letní kurzy němčiny v SoloLang Vás posunou kupředu! U nás se němčinu naučíte!

Jak bude probíhat výuka?

Studijní plán každého kurzu je pečlivě navržen naším zkušeným metodickým týmem. Výuka probíhá s rovnoměrným zatížením. Každý kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní mluvení s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše Vám umožní zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk a udělat významný pokrok za krátkou dobu.

Proč si jiní zájemci vybírají kurzy v SoloLang?

Malé skupiny – maximum 5 lidí!
Je obecně známo a praxi dokázáno, že čím méně je studentů ve skupině, tím efektivnější je výuka jazyka. Kurzy němčiny v SoloLang vždy probíhají v opravdu malých skupinách. Lektor tak nepřednáší pro celou posluchárnu, ale stíhá se dostatečně věnovat každému jednotlivci.
Ověřte si jak Vám to jde hned dvakrát!
Pochopení probrané látky si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé části kurzu víc soustředí.
Získáte znalosti, dostanete certifikát a ještě něco navíc!
Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další jazykový rozvoj.

Pro koho je tento kurz?

Kurz je určen pro středně pokročilé studenty, kteří již dosáhli úrovně A2.
Je velmi důležité, abyste se dostali do skupiny s podobnou úrovní. Pokud si nejste jistí, jaký kurz si vybrat – ověřte své znalosti v našem online testu. Na konci testu Vám budou doporučeny kurzy přímo pro Vás.

Jaký pokrok uděláte?

V tomto kurzu intenzivně porberete všechny body úrovně B1 podle společného evropského referenčního rámce (SERR).
Úroveň B1 se charakterizuje takto:
Rozumí i delším upraveným textům, které obsahují slovní zásobu často užívanou v každodenním životě nebo které se vztahují k jeho práci a světu okolo. Je schopen na poměrně ucelené bázi pojmenovat většinu základních věcí a pocitů v každodenním životě, to včetně základních abstraktních výrazů. Umí si poradit s většinou situací, které mohou nastat při cestování. Dokáže se bez přípravy zapojit do hovoru o tématech, která jsou mu známá, o něž se zajímá nebo která se týkají každodenního života. Dokáže vyprávět příběh nebo v hrubých rysech přiblížit obsah knihy či filmu a vylíčit své reakce, popsat zážitky a události, sny, naděje a touhy a stručně zdůvodnit a vysvětlit své názory a plány. Umí vytvořit jednoduchý souvislý, logicky strukturovaný text o tématech, která dobře zná nebo která ho osobně zajímají, a funkčně využívat prostředky textové návaznosti.

Jakou učebnici budete potřebovat?

V kurzu budete potřebovat učebnici:
Direkt Neu 3 – B1 (učebnice s pracovním sešitem a 2CD)
Učebnice není v ceně kurzu. Pro všechny studenty ji zajišťujeme na první hodinu se slevou 10 % oproti běžné ceně v knihkupectví. V případě, že učebnici již máte – uveďte to prosím do poznámky při rezervaci.
Ostatní materiály použité při výuce jsou zdarma.

Pokračujte s námi a odměníme Vás!

Pokud si nyní zarezervujete i navazující kurz, získáte ho se slevou 10 %. Tedy místo 3 980 Kč zaplatíte jen 3 582 Kč! V případě zájmu o navazující kurz prosím napište do poznámky při rezervaci „MÁM ZÁJEM O NAVAZUJÍCÍ KURZ“. Následně Vám bude zaslán slevový kupón pro rezervaci navazujícího kurzu.

Další informace

Jazyk

Němčina

Úroveň

B1 – Středně pokročilí

Intenzita

3x týdně po 90 minut

Čas

Dopolední (9:00 – 13:00)

Sezóna

Letní

Měsíc začátku

08 – Srpen