Sleva!
Zástupný symbol

Dvoutýdenní letní kurz ruštiny pro začátečníky A1

4190 Kč 2990 Kč

Kurz 10 lekcí po 90 minut
  Letní sezóna
5x týdně
A1
20.8 – 31.8.2018
Po – Pá | 9:00 – 10:30

Zbývá volných míst: 5

Kód kurzu: RJ-5X-34D18-A1

Další podrobnosti o kurzu

Semestrální kurzy ruštiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti v krátkém čase. Ať už s jazykem začínáte, nebo máte pokročilejší úroveň – semestrální kurzy ruštiny Vás posunou kupředu! V SoloLang Vás ruštinu naučíme!

Jak výuka probíhá?
Studijní plán každého kurzu je pečlivě navržen. Výuka probíhá v intenzivním rytmu s rovnoměrným zatížením. Každý kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní mluvení s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše umožňuje studentovi rychle překonat jazykovou bariéru a zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk.

Malá skupina! Kurz je určen pro 3-5 lidí!
Kurzy ruštiny v SoloLang probíhají v malých skupinách. Lektor se tak stíhá dostatečně věnovat každému studentovi. Díky tomu se výuka stává velmi efektivní.

Ověřte si jak Vám to jde hned dvakrát!
Své znalosti si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé půlce víc soustředí.

Získáte znalosti a dostanete certifikát. A ještě něco navíc!
Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další jazykový rozvoj.

Další informace

Jazyk

Ruština

Úroveň

A1 – Začátečnící

Intenzita

5x týdně po 90 minut

Čas

Dopolední (9:00 – 13:00)

Sezóna

Letní