Zástupný symbol

Dvoutýdenní kurz němčiny A2

3990 Kč

Kurz 10 lekcí po 90 minut
  Jarní sezóna
5x týdně
A2
14.5 – 25.5.2018
Po – Pá | 17:45 – 19:15

Zbývá volných míst: 5

Kód kurzu: NJ-5x-20V18-A2

Další podrobnosti o kurzu

Dvoutýdenní kurzy němčiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti v krátkém čase. Ať už s jazykem začínáte, nebo máte pokročilejší úroveň – dvoutýdenní kurzy němčiny Vás posunou kupředu! V SoloLang Vás němčinu naučíme!

Jak výuka probíhá?
Studijní plán každého kurzu je pečlivě navržen. Výuka probíhá v intenzivním rytmu s rovnoměrným zatížením. Každý kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní mluvení s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše umožňuje studentovi rychle překonat jazykovou bariéru a zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk.

Malá skupina! Kurz určen pro 3-5 lidí!
Kurzy němčiny v SoloLang probíhají v malých skupinách. Lektor se tak stíhá dostatečně věnovat každému studentovi. Díky tomu se výuka stává velmi efektivní.

Ověřte si jak Vám to jde hned dvakrát!
Své znalosti si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé půlce víc soustředí.

Získáte znalosti a dostanete certifikát. A také něco navíc!
Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další osobní pokrok.

Další informace

Jazyk

Němčina

Úroveň

A2 – Mírně pokročilí

Intenzita

5x týdně po 90 minut

Čas

Večerní (17:00 – 20:00)

Sezóna

Jarní