Zástupný symbol

Dvouměsíční kurz němčiny pro středně pokročilé B1.1

4730 Kč

Kurz 30 x 45 minut
  Jarní sezóna
2x týdně
B1.1
18. 2. 2019 – 8. 4. 2019
Po, St | 16:00 – 17:30

Zbývá volných míst: 5

Kód kurzu: NJ-2X-8O19-B1.1

Další podrobnosti o kurzu

Dvouměsíční kurzy němčiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti v krátkém čase. Ať už s jazykem začínáte, nebo máte pokročilejší úroveň – dvouměsíční kurzy němčiny Vás posunou kupředu! V SoloLang Vás němčinu naučíme!

Jak výuka probíhá?
Studijní plán každého kurzu je pečlivě navržen. Výuka probíhá v intenzivním rytmu s rovnoměrným zatížením. Každý kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní mluvení s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše umožňuje studentovi rychle překonat jazykovou bariéru a zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk.

Malá skupina! Kurz určen pro 3-5 lidí!
Kurzy němčiny v SoloLang probíhají v malých skupinách. Lektor se tak stíhá dostatečně věnovat každému studentovi. Díky tomu se výuka stává velmi efektivní.

Ověřte si jak Vám to jde hned dvakrát!
Své znalosti si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé půlce víc soustředí.

Získáte znalosti a dostanete certifikát. A také něco navíc!
Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další osobní pokrok.

Další informace

Jazyk

Němčina

Úroveň

B1 – Středně pokročilí

Intenzita

2x týdně po 90 minut

Čas

Odpolední (13:00 – 17:00)

Sezóna

Jarní