Zástupný symbol

Dvouměsíční kurz češtiny pro cizince B2

5990 Kč

Kurz 16 lekcí po 90 minut
Lektor přednáší česky
2x týdně
B2
29.1 – 21.3.2018
Po, St | 19:30 – 21:00

Zbývá volných míst: 5

Kód kurzu: CJ-2x-5V18-B2

Další podrobnosti o kurzu

Dvouměsíční kurzy češtiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti v krátkém čase. Ať už s jazykem začínáte, nebo máte pokročilejší úroveň – dvouměsíční kurzy češtiny Vás posunou kupředu! V SoloLang Vás češtinu naučíme!

Jak výuka probíhá?
Studijní plán každého kurzu je pečlivě navržen. Výuka probíhá v intenzivním rytmu s rovnoměrným zatížením. Každý kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní mluvení s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše umožňuje studentovi rychle překonat jazykovou bariéru a zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk.

Malá skupina! Kurz určen pro 3-5 lidí!
Kurzy češtiny v SoloLang probíhají v malých skupinách. Lektor se tak stíhá dostatečně věnovat každému studentovi. Díky tomu se výuka stává velmi efektivní.

Ověřte si jak Vám to jde hned dvakrát!
Své znalosti si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé půlce víc soustředí.

Získáte znalosti a dostanete certifikát. A také něco navíc!
Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další osobní pokrok.

Další informace

Jazyk

Čeština pro cizince

Úroveň

B2 – Pokročilí

Intenzita

2x týdně po 90 minut

Čas

Večerní (17:00 – 20:00)

Lektor

Česky