Zástupný symbol

Dvouměsíční kurz češtiny pro cizince pro pokročilé B2.2

4730 Kč

Kurz 30 x 45 minut
  Jarní sezóna
2x týdně
B2.2
19. 2. 2019 – 9. 4. 2019
Út, Čt | 7:20 – 8:50

Zbývá volných míst: 5

Kód kurzu: CJ-2X-8R19-B2.2

Další podrobnosti o kurzu

Dvouměsíční kurzy češtiny to je skvělá příležitost zlepšit své jazykové znalosti v krátkém čase. Ať už s jazykem začínáte, nebo máte pokročilejší úroveň – dvouměsíční kurzy češtiny Vás posunou kupředu! V SoloLang Vás češtinu naučíme!

Jak výuka probíhá?
Studijní plán každého kurzu je pečlivě navržen. Výuka probíhá v intenzivním rytmu s rovnoměrným zatížením. Každý kurz zahrnuje nejen rozvoj gramatiky a slovní zásoby, ale také poslech audio materiálů a aktivní mluvení s lektorem a ostatními studenty ze skupiny. To vše umožňuje studentovi rychle překonat jazykovou bariéru a zvyknout si na odlišnou výslovnost a přízvuk.

Malá skupina! Kurz určen pro 3-5 lidí!
Kurzy češtiny v SoloLang probíhají v malých skupinách. Lektor se tak stíhá dostatečně věnovat každému studentovi. Díky tomu se výuka stává velmi efektivní.

Ověřte si jak Vám to jde hned dvakrát!
Své znalosti si v SoloLang ověříte během kurzu hned dvakrát! Nejen na konci kurzu, ale také uprostřed! Tento průběžný test odhalí nejasnosti v již probrané látce a lektor se na ně ve druhé půlce víc soustředí.

Získáte znalosti a dostanete certifikát. A také něco navíc!
Po ukončení kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další osobní pokrok.

Další informace

Jazyk

Čeština pro cizince

Úroveň

B2 – Pokročilí

Intenzita

2x týdně po 90 minut

Čas

Ranní (7:00 – 9:00)

Sezóna

Jarní