pro děti

Jazykové kurzy pro děti

Proč začít s výukou cizích jazyků co nejdřív? Děti si totiž snadno zapamatovávají nová slova v souvislosti s určitým předmětem nebo situaci a pak je v podobných situacích používají. Je to přirozené. Proto je vhodné začít i s výukou cizojazyčných slov a frází v nejmenším věku dítěte. Naučí se toho mnohem víc a zůstane jím to napořád!

My ve škole SoloLang dobře víme, jak na jazykové kurzy pro nejmenší a starší děti. Stačí jen změnit formu výuky tak, aby byla zábavná a vycházela z přirozených situací. Mluvení, naslouchání, malování, tvoření, a samozřejmě hry a zábava – to je základ při výuce cizích jazyků pro děti. Zkuste a uvidíte, děti Vám budou vyprávět, jak jsou nadšené!

Jednotlivce a skupiny

Jednotlivce a skupiny

Jazykové kurzy pro děti probíhají buď formou individuálního doučování, která je efektivnější. Nebo to může být skupinová výuka, která je zase levnější a pro děti víc zábavná. Skupinky u nás jsou opravdu malé – 2-3 děti, takže učitel dokáže po celou dobu výuky udržet koncentraci každého dítěte!

Pro děti 4-14 let

Pro děti 4-14 let

Pro skupinovou výuku se snažíme spojovat děti podobného věku a znalosti cizího jazyka. Nejmladší děti jsou 4-6 let. Starší jsou 7-9 let. Další věkovou skupinou jsou děti 10-12 let.

1-2x týdně 60 minut

1-2x týdně 60 minut

Jazykové kurzy pro děti jsou přizpůsobeny školnímu rozvrhu dětí, takže probíhají 1x nebo 2x týdně a lekce trvá 60 nebo 90 minut. Vašemu dítěti tak zůstane dost času na domácí úkoly a odpočinek. Individuálně můžeme dohodnout rozvrh i jinak.

Místo výuky

Místo výuky

Uzpůsobujeme jazykové kurzy pro děti i složitému rozvrhu jejich rodičů, kteří nemají časovou možnost doprovázet své děti k nám do školy. Přijedeme k Vám domů, do školy nebo družiny, prostě kamkoliv, kde se Vaše dítě zdržuje a existuje tam možnost výuky cizích jazyků.

Zkušení lektoři

Zkušení lektoři

Všichni naši lektoři mají vysokoškolské vzdělání a odbornou kvalifikaci. Navíc se pravidelně účastní pedagogických seminářů a dalších vzdělávacích programů. Takže dobře vědí, jak vyučovat cizí jazyky a jak pracovat s dětmi.

Cenové balíčky

Cenové balíčky

Máme jednoduchý systém cenových balíčků – nakupte jednotlivé lekce a zvolte si intenzitu výuky. Tím si sami určíte délku výuky. Navíc, čím větší balíček lekcí nakoupíte, tím levnější bude ve výsledku výuka!

Cizí jazyky, které vyučujeme