intenzivni-kurz

Intenzivní jazykové kurzy

Potřebujete se naučit mluvit a rozumět cizímu jazyku ještě před plánovaným odjezdem do zahraničí na konci měsíce? Nebo měníte zaměstnání a na nové pozici bude potřeba lepší úroveň cizího jazyka? Prostě potřebujete dotáhnout svůj jazyk za velmi krátký čas? V dnešní uspěchané době nám to vůbec nepřipadá divné. Naopak, chápeme to. Proto jsme vytvořili speciální intenzivní jazykové kurzy, které vám dají přesně to, co potřebujete!

Dva intenzivní kurzy

Dva intenzivní kurzy

Abyste se cizí jazyk naučili co nejdřív, navrhli jsme dvě varianty intenzivních jazykových kurzů – 3x týdně nebo 5x týdně! V každé skupině je 3-5 osob, takže lektor se dostatečně věnuje každému studentovi.

Zaměření kurzů

Zaměření kurzů

Zvolte si specializované zaměření a získejte intenzivní jazykové kurzy, které potřebujete právě Vy! Vyberte si z nejrůznějších zaměření výuky: každodenní jazyk, obchodní jazyk, právnický jazyk, medicínský jazyk, cizí jazyk v cestovním ruchu a jiné.

Studijní materiály

Studijní materiály

Používáme nejlepší výukové materiály ověřené v praxi. Běžná vydání učebnic jsou k sehnání v každém knihkupectví nebo přímo u nás ve škole. Doplňující materiály od nás dostanete zdarma!

Certifikát +

Certifikát +

Po ukončení jazykového kurzu od nás dostanete certifikát, potvrzující úroveň Vašich znalostí. Navíc, od vyučujícího lektora dostanete osobní ohodnocení a doporučení pro Váš další osobní pokrok.

Cizí jazyky, které vyučujeme