Firemní výuka

Firemní jazykové kurzy

Každá úspěšná společnost se jednou dostává do stavu, kdy potřebuje rozšířit teritorium působení.
K tomu ovšem nezbytně potřebuje dorozumívat se se svými novými zákazníky a byznys partnery. Nejlépe v jejich řeči, případně jedním ze světových jazyků. S firemními jazykovými kurzy ve škole SoloLang vám to nebude dělat žádné starosti. Kontaktujte nás pro více informací a kalkulaci na míru pro vaší firmu.

Jednotlivce a skupiny

Jednotlivce a skupiny

Firemní jazykové kurzy probíhají buď formou individuálního doučování, která je efektivnější. Nebo to může být skupinová výuka, která je pro zaměstnavatele finančně výhodnější. V případě skupinové výuky pro zvýšení efektivity doporučujeme menší skupiny.

Firemní specializace

Firemní specializace

Víme, že každá firma potřebuje cizí jazyk specifický v oboru, ve kterém podniká. Navíc, každý spolupracovník se zaměřuje na něco jiného – jeden má na starosti obchod, druhý výrobu, třetí personalistiku a jiný například finance. Jsme schopní připravit pro vaší firmu výuku cizího jazyka na míru!

Intenzita výuky

Intenzita výuky

Firemní jazykové kurzy jsou přizpůsobeny pracovnímu rozvrhu zaměstnanců. Výuka probíhá 1x, 2x nebo třeba i 5x týdně. Lekce trvá 60 nebo 90 minut. Vše záleží na aktuálních potřebách společnosti.

Místo firemní výuky

Místo firemní výuky

Firemní výuku lze provádět v prostorech školy SoloLang, nebo v prostorech vaší firmy. Stačí, aby byla k dispozici zasedací místnost, nebo i kancelář a výuka může začít. Umíme se přizpůsobit vaším požadavkům.

Zkušení lektoři

Zkušení lektoři

Všichni lektoři v SoloLang mají vysokoškolské vzdělání a odbornou kvalifikaci. Navíc se pravidelně účastní pedagogických seminářů a dalších vzdělávacích programů.

Ceny firemní výuky

Ceny firemní výuky

K ceně u firemních jazykových kurzů přistupujeme individuálně. Připravíme kalkulaci výuky na míru pro vaší firmu v závislosti na jednotlivých požadavcích, intenzitě výuky, počtu studentů apod.

Cizí jazyky, které vyučujeme