vyuka-ve-dvojicich

Doučování cizích jazyků ve dvojicích

Doučování cizích jazyků ve dvojicích má samé výhody. Oproti skupinovým kurzům lze dosáhnout větší efektivity, protože lektor se věnuje pouze dvěma lidem a soustředí veškerou pozornost jen na ně. Oproti individuální výuce je výuka ve dvojici levnější, protože se už jedná o tzv. mini skupinu. Navíc při výuce ve dvojici lze lépe procvičovat dialogy a zvyknout si tak na odlišnou výslovnost lektora a partnera ve dvojici. Zároveň mezi studenty vzniká větší pocit soutěživosti a jazyk se tak učí rychleji a zábavněji.

Výuka ve dvou tedy v sobě kombinuje ty nejlepší vlastnosti individuální a skupinové výuky a lze s ní dosáhnout kvalitního doučování za rozumnou cenu. Považujeme ji za nejoptimálnější formu výuky cizích jazyků. Partnera pro výuku si můžete najít sami z řad svých kamarádů, příbuzných nebo kolegů. Nebo se obraťte rovnou na nás a my Vám najdeme zájemce o doučování ve dvojicích s podobnou úrovní znalosti jazyka.

Kvalitní doučování

Kvalitní doučování

Doučování cizích jazyků ve dvou je optimální volbou! Lektor se věnuje pouze 2 studentům, takže dokáže uzpůsobit lekce tak, aby oba studenty udržel v maximální koncentraci. Jediné, co je zapotřebí, aby studenti měli stejnou úroveň znalostí.

Doučování kdekoliv

Doučování kdekoliv

Výuka cizích jazyků ve dvojici může probíhat kdekoliv. Dohodněte se s partnerem do dvojice, a začněte se spolu učit u vás nebo u něj doma, v kavárně poblíž vaší práce nebo třeba v parku na trávě. Kvalitní doučování cizího jazyka s lektory z jazykové školy SoloLang může probíhat kdekoliv v Praze nebo okolí.

Speciální zaměření

Speciální zaměření

Potřebujete se ve dvojicích zaměřit na specifickou oblast cizích jazyků? Máte možnost si vybrat z nejrůznějších zaměření výuky: každodenní jazyk, obchodní jazyk, právnický cizí jazyk, medicínský jazyk, cizí jazyk v cestovním ruchu a jiné.

Cenové balíčky

Klesající ceny

Naše ceny neskrýváme! První lekci doučování ve dvojicích si můžete vyzkoušet ZDARMA! Pak už se s partnerem dohodnete na frekvenci lekcí a podle preferencí a finančních možností si objednáte vyhovující počet lekcí. Čím víc objednáte lekcí, tím nižší je výsledná cena. Nic složitého!

Cizí jazyky, které vyučujeme